zajímavá práce

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Elvira 2.11.09 20:40

Teď jsi mě uklidnil! :lol:

Hailstone 2.11.09 21:34

Marně přemýšlím, jak z těch profesí vytvořit psychologický profil… 8) :conf: :lol: :twisted:

derad 2.11.09 22:08
Hailstone píše:
Marně přemýšlím, jak z těch profesí vytvořit psychologický profil… 8) :conf: :lol: :twisted:
s tím si nelam hlavu: jsem šílený :lol:
Svatka 2.11.09 22:09

to tady všici

Elvira 2.11.09 22:16

Jojo! :lol: :hyster: :lol: :hyster:

Fleur 3.11.09 09:50
Elvira píše:
jerry píše:
derad píše:
jerry píše:
Katem :shock: - a pamatuješ si ještě proč?
docela přesně: chtěl jsem vidět, jak to vypadá, když se usekne hlava. jestli je jako v tom krku dírka, která tam musí být, když jídlo jde přece do bříška přes hlavu.
o sekání hlav jsem se dozvěděl z pohádek.
http://yoursmiles.org/…s/t61053.gifTakže žádné morbidní sklony - tebe k tomu vedly vlastně vědecké pohnutky :lol:
Možná bych deradovi doporučila pro začátek raději exkurzi na patologii, tam by dospěl k požadovanému zjištění taktéž! :lol: Mmch není tu nějaká patoložka? :wink:

Myslím, že patoložka by se tu už dávno prozradila inklinací k formaldehydu!

• Citovat
  • Nahlásit
Myskamauska 3.11.09 10:11
:D :D :D
Marianna 3.11.09 14:44

Mám za sebou jednu exkurzi na patologii. Včetně pitvy. Upřímně přiznávám, že jsem byla první, kdo z pitevny vysmahnul na čerstvej vzduch. Když můj žaludek usoudil, že je možno se na „představení“ vrátit, tak zrovna paní doktorka odřezávala el. pilkou mrvému lebku … o druhý návrat jsem se již nepokoušela. 8)

Daisy.zlouky 3.11.09 20:31

:speechless: Tak to se nepokouším ani představit :!:

Luna 3.11.09 21:00

Marianno, proboha, cos tam dělala??? :o :shock: :x

U mě něco takového jako medicína nebo veterina absolutně NIKDY nehrozily, protože jen pohled na cokoli krvavého, mrtvého, s kostí a podobně ve mě vyvolává panickou hrůzu. :speechless:

Jinak co se týče práce, tak jsem si pěkně naběhla! Pořád jsem byla bez práce a najednou mám tři…takže zítra budu do noci v kavárně, pak ráno naběhnu nevyspalá do školky a pozítří zase do školky a ze školky na gympl…
Ale od nového roku to vypadá, že bude čtvrtá práce-modlím se, protože o ni moc stojím!!! a ty dosavadní tři konečně opustím :wink:

Barbarra 3.11.09 21:04

Luno, držím pěsti, ať práce klapne (ta 4. :D)… a taky ať to zatím ve zdraví přežiješ!

Marianna 3.11.09 21:58

Luno, měli jsme to v rámci školy. Měli jsme předmět právo a vyučovala nás jedna paní soudkyně. Vzala nás i na soudní přelíčení. Jak spolu souvisí práva a pitva, se mě neptejte, tenkrát jsem o tom nepřemýšlela a divím se tomu až dnes. Ovšem povinné to nebylo, takže půlka třídy tam rovnou nešla. Já ano. :roll: Bylo mi sedmnáct, tele, no. Dneska by mě tam nedostali, ani kdyby to povinné bylo!

Barbarra 3.11.09 22:14

Marianno, taky jsme měli soudní pitvy, ale naštěstí jako volitelný předmět (právníci by zřejmě měli být otrlí). Nikdo by mě tam nedostal, ani kdyby za tenhle předmět bylo tolik kreditů, že bych už nemusela mít do konce studia žádné volitelné předměty. Nemám na to žaludek. :vomit:

Marianna 3.11.09 22:20
Barbarra píše:
Marianno, taky jsme měli soudní pitvy, ale naštěstí jako volitelný předmět (právníci by zřejmě měli být otrlí). Nikdo by mě tam nedostal, ani kdyby za tenhle předmět bylo tolik kreditů, že bych už nemusela mít do konce studia žádné volitelné předměty. Nemám na to žaludek. :vomit:

Jenže já nejsem právník! Asi jsem to blbě napsala. Ten předmět se jmenoval myslím „základy práva“ nebo tak nějak. Mám obchodní akademii neboli ekonomku. :wink:

Barbarra 3.11.09 22:23

To já vlastně taky :D.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek