zajímavá práce

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Normálně, WildOrchid děláme ve skupinách, dělat takovou práci dělat sám, je z bezpečnostních důvodů nemožné (máme tu aj kance :wink: ,ale aj ti dvojnozí se tu potulují :lol: ). Jenomže já jsem silně indvidualistický člověk, a hajný už rezignoval, spojovat mě s někým. No, pravda je spíš taková, že jsou tu zrovna lidi, kterým ta práce moc nevoní a jsou tu hlavně proto, že jsou k ničemu, třeba neudělali ani učňák atp. A na ty já odmítám dělat. Takže musím být zcela soběstačná.
A návrat k starým dobrým časům mě čeká letos, protože začínám dělat práci, kterou jsem v životě nedělala a to chlapskou. Vyžínání trávy okolo stromků. Je to práce pro chlapy, tak počítám, že mi řádně narostou ramena a možná konečně aj prsa?
:P :P :P

Ale už se docela těším, protože mě se kosení kosou moc líbí. Teda na chlapech. Miluji staré časy a chlapy z minulých dob s fortelem - joooo
No ale,WlOrchid, ty ještě nemáš toho překonávání sama sebe dost?

WildOrchid 2.1.10 23:05

no, na kosu pozor.. je to jednostranny zatezovani, a bude te vsechno bolet - pak budes potrebovat nekoho jako jsem ja, aby te obcas namasiroval asi :lol:

Prekonavani sama sebe nemam nikdy dost :) je to zrejme smysl cesty mojeho zivota. Nejdu k cili, jdu pro tu cestu.. a ta by mela byt plna zkusenosti, ke kterym prekonavani sama sebe patri. Kdyz dostanu prilezitost zkusit neco „jinyho“, tak jdu po ni :)

barbucha 2.1.10 23:12

Ty, Zdenko, jestli to není moc osobní - jak jsi se k tomu vůbec dostala? To by totiž málokoho napadlo, a někde jsem zahlídla myslím, že jsi předtím dělala něco tzv. „normálního“? :wink:

• Citovat
  • Nahlásit

Wildorchid, už mě chlapi upozornili, že to bude horror a ta výplata asi bude na nule : :evil: . Pak se ti ozvu, co s tím. Teda, až se nebudu moci pohnout.

WildOrchid, myslím, že ty jdeš k cíli. Ta cesta je zároveň cíl.

Barbucho, dělám to z mnoha důvodů. Je to v místě bydliště, líbí se mi být permanentě v roli zálesáka, skauta, pionýra na výletě či co, ráda se válím v trávě a v hlíně.
Ale hlavně ze zcela pragmatických důvodů. Můj šéf - díky Bohu za něj - mi jako samotné ženě umožňuje regulovat si prac. dobu podle svých potřeb. Já nejsem ani náhodou žena moderního typu, pro mě byl a je na prvním místě můj syn a má rodina a dál už je jen zbytek. Takže já si práci dělám jen jako nějaký vedlejšák, až po rodině. Někdy dělám 10 dní v kuse ranní odpolední a pak se věnuji doma tomu, co je potřeba. Z toho důvodu u mě nehrozí žádná kariéra, vystudovala jsem propagační výtvarnictví, ale reklamou se živit v žádném případě nehodlám. Někde jsem zaslechla - výtvarník maluje svět, ale reklama svět lakuje. Na tom se podílet nebudu. Radši pojdu hlady.

barbucha 2.1.10 23:59

Tomu úplně rozumím. Poté, co jsme v knihovně krásného (a draze pronajatého!) zámku Kačina TŘI DNY lákali čokla, aby správně přišel k misce se žrádlem, jsem s podobnou kratochvílí nadobro sekla taky. Ale les, ten mě nenapadl…snad že v Praze jich tolik není :wink:

Já jen, že tvůj projev (a záliba v parfémech) mi prostě neseděl k někomu, kdo „jenom“ pracuje v lese - předem se omlouvám za pitomé předsudky 8) Měla bych si ještě dát nějaké novoroční předsevzetí o rychlých soudech…

• Citovat
  • Nahlásit

Díky, Barbucho.
Dlouhá léta jsem seděla doma na zadku a živila se jako výtvarnice. Chvíli mi to vynášelo, ale pak se s expanzí konzumu lidem vyprázdnily peněženky a tím i moje. O práci jsem přišla, ale ne o zálibu rochnit se v umění a kutuře.
A abych se přiznala, v práci jsem kvůli svým životním postojům brána jako černá ovce. Takže máš pravdu, moc to nesedí. Ale i to je jistá daň. :wink:

Ale pak je tu fakt, že v tomto městě prostě práce NENI'. Takže mnoho lidí nejen že akceptuje práci, která je hluboce pod jejich vzdělání, ale často na ně nezbyde prostě NIC. Je možné, že až přijdu o tuto špatně placenou práci, úplně chudá, ve svém věku a s nefunkčníma rukama už nic nenajdu.
A ty parfémy - vsadím , že děvčat z lidu jsou tu na Arome mraky - jenže všechny nepíšou.

Bianca 3.1.10 09:48
A ty parfémy - vsadím , že děvčat z lidu jsou tu na Arome mraky - jenže všechny nepíšou.

taktak…

Kerze 3.1.10 10:55

K těm předsudkům - otec mi vyprávěl, že v polesí kolem Slezské Harty pracoval profesor řečtiny a latiny. Přiblížil se tím životnímu stylu některých starověkých filozofů a práci doprovázel citáty z Vergilia a Iliady v originále…musím se zeptat, jestli tam ještě je ?! :D

barbucha 3.1.10 12:43
Bianca píše:
taktak…

Pche. „Z lidu“ jsme všichni - máme republiku a 21. století :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Teda Kerze, ty mě dovedeš potěšit…to se tam ten pán motal podobně jako já? Anebo se tatínka zeptej, jestli nezná ještě takovýo druhýho. Fousek mladšího… :P :oops:

No vidíš to, Barbucho,teď jsi to rozlouskla…

Daisy.zlouky 3.1.10 14:12
Kerze píše:
K těm předsudkům - otec mi vyprávěl, že v polesí kolem Slezské Harty pracoval profesor řečtiny a latiny. Přiblížil se tím životnímu stylu některých starověkých filozofů a práci doprovázel citáty z Vergilia a Iliady v originále…musím se zeptat, jestli tam ještě je ?! :D

Mám spolužačku u Slezské Harty(provadnou tam k vám), koukají na ní přímo z okna a oba jsou myslivci :wink:

Zdeni - valím oči, po dlouhé době zase čtu slova o prácí, aniž by z nich šlo znechucení :wink: Já nastupuji zítra, po 2- letech mateřské, ještě mi zbývá rok a 2 měsíce, tak jdu jen 4 hoďky, ale těším se, že vypadnu ze stereotypi.Navíc mám pondělky od 10:00 a mám jen hoďku přírodopisu a pak 3 hodiny pracovek - vidím to na keramickou dílnu, potřebuji pár drobností do bytu :lol:

Daisy :

Tak ať se ti vykročení do pracovního života vydaří a uspokojení vydrží minimálně do další mateřské !!! :P :P :P

Luna 3.1.10 17:32

Zdeňka vypadá jako dobrá kůža (pozitivní výraz!!!) :wink: úplně tomu rozumím. Teď se taky vracím, kde jsem byla… měla jsem už mít klid, ale nevypadá to dobře (jedna sviňa, co mi stopro slíbila práci mě potopila) a budu se muset vysrat na umění a učení výtvarek, pseudoúvazků ve školkách a přicmrndovačkách v kavárně, protože žrát kořínky nehodlám.
Tak si po všech těch kravských doktorátech udělám nějaký kurz a serepes. :lol:
btw…I skladník ve šroubárně si může přečísti Vergilia v originále, no ne? :wink:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek