Zapojit se do inzerce

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Myskamauska 12.06.13 13:42

Posílala jsem dotaz nováčkovi se dvěma příspěvky, ale odpověď veškerá žádná,.Tak by mě zajímalo, jestli je dotyčná tak nevychovaná, že neumí ani slušně odpovědět, nebo odpovědět nemůže. :roll:

Frankie 12.06.13 13:56

@Daňule89 @Hanele12 @Myskamauska
Myslím, že by to mohla být novinka. Zdá se mi, že před časem adminka někde psala, že by měly být omezené i odpovědi na inzerát. Ale možnost posílání jedné SZ za hodinu, když má uživatel méně než pět příspěvků, by měla platit. :nevim:

Žádnou změnu ale admini nehlásili, takže to může být úplně něčím jiným. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Myskamauska 12.06.13 14:29

@Frankie

Já si to i myslela, ale pořád jsem si říkala, že nikdo takhle nevychovaný nebude, ale zřejmě jsem se zmejlila. :mrgreen:

Sushill 12.06.13 15:43

:-)

Ahoj holky,
tak jsem se tady dneska konečně trošku zorientovala, zaregistrovala a když už jsem chtěla radostně objednávat a vybrala jsem si z jednoho inzerátu, tak hláška: Musíte se zapojit do diskuse:-(
Takže jsem teď napsala jeden příspěvek? A musím jich mít celkem 5? Vyzkoušela jste to některá?:-)
zdravím Lenka

Phalaen 12.06.13 21:56

@Daňule89 Mám to stejně. Prodávala jsem teď odstřiky nováčkům bez příspěvků a čekala prodlevy v SZ, ale vše běhalo normálně. Zvláštní, že to zlobí jen někoho :nevim:

gazpacho 12.06.13 22:06

@Sushill zapojovala jsem se nedávno, na inzerát jsem mohla odpovědět bez jediného příspěvku, ale abych mohla dál reagovat ve vzkazech, musela jsem už napsat příspěvěk do diskuze.
Stačil jeden a už to bylo bez problémů.

dagmar605 13.06.13 00:17

Já jsem to měla ze začátku podobně. Nejdříve mě tonepustilo vůbec a po napsání druhého příspěvku mě to sice pustilo do inzerce,ale zase mi to dávalo možnost komunikovat ve frekvenci 1 SZ za hodinu. Teprve,až po příspěvcích to šlo normálně.Kupovala jsem tehdy parfém (John Galiano) z nabídky v inzerci a při SZ komunikaci jsem vypadala,že si se zprávami „dávám na čas“,ale jinak to nešlo. Pochopila jsem to,ale záhy a napsat 5 příspěvků do diskuze zase nebyl takový problém,určitě to bylo rychlejší,než odpovídat v SZ jednou za hodinu,takže v důsledku to takový velký problém nebyl. :mavam:

Hanele12 13.06.13 09:09

inzerce

Překvapila mne nepříjemná reakce, že mám psát o tom, čím jsem navoněná s nepříjemným dodatkem " že?" Domnívala jsem se, že když se zúčastním diskuze nováčků, nebude mne nikdo bezdůvodně zesměšňovat. Takže děkuji Frantatata za " povzbuzení" a chuť diskutovat mne naprosto přešla.

Hanele12 13.06.13 09:15

inzerce

Děkuji všem ostatním diskutujícím za postřehy k inzerci a již se mi podařilo spojit se s prodávajícím. :dance:

aangie 13.06.13 10:15

@Hanele12
Frantatata se ti snažil pomoct, t.j. když nemáš, co napsat, tak stačí napsat do vlákna „Co máš dnes na sobě“. Tam těch pár potřebných příspěvků naženeš razdva.
Tvoji reakci nechápu, bez příčiny se takto urážet :think: . Jseš nějaká nabručená.
No, ale i takto se dají nahnat potřebné příspěvky.

Příspěvek upraven 13.06.13 v 11:09

barbucha 13.06.13 10:52
@Hanele12 píše:
chuť diskutovat mne naprosto přešla.

S tímhle přístupem je to snad jen dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Hanele12 13.06.13 14:29

Chtěla bych uvést na pravou míru předchozí komunikaci. Dost mne mrzelo, že mi někdo odpoví ironicky po prvním příspěvku. Je vidět, že jste zde spíše uzavřená skupina přispěvatelek. Nejsem nabručená, spíše mne opravdu nepříjemně překvapila ironická poznámka na konci. Snad takové věci nejsou při komunikaci potřeba. Byla bych potěšena radou, kterou mi ostatně několik dalších ochotně a bez úštipných připomínek napsalo. Tak se mějte a nehledejte v tom chybu ve mně, ale spíše v tónu, na který jsem reagovala.

coconut 13.06.13 20:06
@Hanele12 píše:
Je vidět, že jste zde spíše uzavřená skupina přispěvatelek.

Není to pravda, dá se tu psát úplně normálně. Navíc jsou tady i neparfémová témata.

Ef 13.06.13 20:11

@Hanele12 Pisemnej projev je nekdy zavadejici, zkus si nekdy to samy precist s jinou intonaci a budes sama prekvapena ;) Rekla bych ze zdrave sebevedomej clovek tu nemuze prijit k uhone. Vitam Te tu, uzivej si vune s nama :kytka:

aerdna01 20.06.13 21:35

Také jsem měla problém s posíláním SZ na začátku, měla jsem málo příspěvků, takže 1 SZ za hodinu, naštěstí jsme pak obchod vyřešili rychle přes email.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek