Zase Norell

chavah 19.07.08 07:01

Zase Norell

moc Vás prosím, nemáte někdo osobní zkušenost s Norellem? Mají jej na FragranceX za dobrou cenu, je to klasika, no prostě láká mě to. Na druhou stranu, pokud mi nebude vonět, tak tady se úplně neznámé značky také nedají moc udat a co pak s tím.Očichal ho někdo na " vlastní nos "?


Reklama

hafik 19.07.08 08:02

Bohužel vůbec neznám :cry:

Jitka 06.08.08 11:44

chavah, když se ti nebude líbit, já si jí od tebe vezmu, protože tam nemohu nakupovat a trpím tady jak zvíře.
Nevím jak ti jí mám popsat je to prostě parádní květinovka ze staré školy usazená do zemitého základu, která se krásně rozleží.
Pokud bys čekala svěží, lehkou květinovou vůni, tak né.
Já tam zase uviděla tělový pudr Frances Denney interlude a Quelques Fleurs od Houbigant za hubičku a šílím tady, vůbec jsem tam neměla lézt.
Ahojky Jitka

chavah 06.08.08 13:16

Jitko, dá se ten Norell k něčemu přirovnat? Aby to nebylo něco jako Fracas, to je pro mne zbrań hromadného ničení. Pokud ten Norel zkusím a nebude se mi líbit, tak na Tebe budu myslet, ale asi půjdu jen do toho 15 mll balení.Jsem pořád na vážkách, účet nákupy na FX již výrazně oslabený,když si uvědomím, že tam mají L eau d ambre od Artisánů za bezkonkurenční cenu, jdou žerty stranou. Za tu cenu je to charita. I když bez kloboučku, Ale to nevadí, mám doma Dzongku, tak si ji budou flakony půjčovat.

Jitka 07.08.08 00:12

No, jestli je Fracas pro tebe zbraň hromadného ničení, tak ti bude opravdu stačit 15ml na potrápení se klasikou. Fracasu podobná není, ani nemá tuberózu ve složení. Je z roku 1969 a složení je následující:
Galbanum, vetiver, karafiát.
Růže, jasmín, pižmo.
Iris, pižmo, santalové dřevo.
Je dělaná pro kůži né pro papír, tak budeš muset být dost trpělivá než ti ukáže co umí a třeba se ti potom bude líbit. Do popisu se nepustím, je to přece jen dost dlouho, kdy jsem ji voněla a čert ví, zdali s ní něco neprovedli. Já ji mám v kolonce - krásná. Takže je to na tobě. :?

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama