Ze které vůně se vám dělá nejvíc špatně? :)

Reklama

Ariana07 16.02.17 21:14
@Misha17 píše:
@sisa.b suhlasim s tymi kvetinovkami…
No a potom mam velky problem so sviezenkami kde prevladaju citrusy v kombinacii s kvetmi… to na mne zas smrdi ako savo do wc alebo najlacnejsi umely stromcek do auta. Specialna kategoria je citrus + broskyna alebo jablko - tak to trpim najviac, to mi kruti nos este len privoniam, na seba ani dat nemozem…

Souhlas, některé citrusové parfémy taky nemusím, například Versaceho Yellow Diamond zpočátku voní jako citronový jar :lol: Ale pak to přejde a zůstane svěží citrovůně. Citron + kyselé jablko - to je teda smrtící kombinace. :lol: Nebo některé ty kolotočové Escady, to je taky dílo, ačkoliv na léto nebo do exotiky jsou super :lol:

ijáček 16.02.17 23:14

@Ariana07 Tak Tresor, to je pro mě kapitola sama o sobě. Když kdysi v devadesátých letech začal Oriflame, prodávali „inspirace“. Pokud mě paměť slouží, Giordani byl jako Gio di Armani, ta se mi docela líbila. A pak měli jednu, jmenovala se Volare a měly ji všechny kolegyně. Fujtajbl! (soryjako). A tato napodobenina tak ublížila pravému Tresoru v mých očích (teda nose)tak, že ani originál nemůžu. :mrgreen:

Michele 17.02.17 07:46

@Misha17 Se svěžími květinovými vůněmi to máme velmi podobné. Taky mám pokožku spíš na ty gurmánky, orientálky.

Henri 17.02.17 08:27

@ijáček
To jsem ani nevedela, ze tyhle Oriflame vune byly inspirovany. 8o Znam je tedy jen podle nazvu, ale vim, ze jsou/byly hodne zname.

Misha17 17.02.17 09:26

@ijáček Volare nosila kolegyna a to bolo hrozne… pritom povodny Tresor bol krasny, ale toto mu nesiahalo ani po paty… ako bolo to podobne ale cele take umele :think:

@Michele a preto ich aj nosime ;) lebo na nas krasne vonaju. Poznala som jednu pani, ktora si kupovala parfemy co sa jej pacili na inych a pritom na nej vobec dobre nevonali…

ijáček 17.02.17 11:44

@Henri Takto mi to přesně řekla ta holka, která Oriflame prodávala. Já jsem si tehdy koupila to Giordani a hned po něm opravdové Gio, a k Oriflamu jsem se už nikdy nevrátila.

Euphorbia 17.02.17 14:10

Osobně mi nejvíc vadí „eau de sudore“ :) Většinu vůní jsem schopna tolerovat, ale jednou jsem dostala migrénu z kolegyně nestřídmě nastříkané Chloé 8o

Aromaterapie 17.02.17 15:04

@Euphorbia To se ani nedivím,ta klasická je strašná 8o . Hlavně, pokud je hojně aplikovaná.

vesper001 17.02.17 19:56

@Ariana07
Nejsem nepřítel, prostě mi jen nesedí. Někdy to chce čas, k některým vůním hledám cestu dlouho.

melany 17.02.17 20:04

@Euphorbia Jj taky mám kolegyni, která se Chloe edp sprchuje. Nikdy jsem proti této vůni nic neměla, docela se mi někdy i líbila, ale …

Danilejka 14.08.17 13:42

Dříve mi žaludek nedokázalo zvednout téměř nic.
Dnes, po dvou dětech se objevilo spoustu vůní, které mi obrací žaludek :( a spousty z nich jsem měla moc ráda.

Prakticky mi nevadí nic na ostatních, ale na sobě teď snesu opravdu málo co :(
Nejvíc mi vadí Chloé, Angel, Tom Ford Black Orchid, kterou jsem dříve tolik milovala :-(

prokera 14.08.17 14:46

@Danilejka Tak to je smutná bilance, když jsi ty vůně měla ráda, že :think: ? Ale zase - za ty dvě děti to určitě stojí ;-) .

Hailstone 14.08.17 15:17

Pro mě nejhorší smrad byl Black XS Pour Elle Paco Rabanne. Šplíchla jsem si z testeru ve Fannu a než jsem mohla ruku umýt , několikrát jsem rozdýchávala.Na lačno po ránu mám několik zabijáků. Light Blue, Eclat D'Arpege, Cool Water Woman.Pamatuji si jednu zástupkyni firmy , která se Lanvinem ještě opakovaně přestříkávala a já nevěděla, kudy před ní utíkat.
Ještě další zabiják je pro ně bohužel Dune. Je to velmi pěkná vůně, ale opakovaně jsem z ní dostala takovou migrénu, že už ji mám spojenou bohužel jen s tím. Flakon letěl do koše. Tehdy ještě Arome nefungovalo, škoda, jistě bych ráda prodala.

Danilejka 14.08.17 16:40

@prokera alespoň mě to přimělo hledat a poznávat další nové vůně. Myslím, že to je nevyčerpatelná studna :-)
Máš pravdu, určitě stojí :andel:

prokera 14.08.17 17:30

:-D Tak to máš pravdu, že jako záminka ke zkoušení a nakupování nových vůní to poslouží dobře ;-) .

Stránka:  « Předchozí 1 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama