Ze které vůně se vám dělá nejvíc špatně? :)

Brach 19.11.18 17:17

@mmaat no trochu chlívečku mam v Casmiru ;-) , kdyby tam ty tony nebyly,tak by se mi moc líbil

mmaat 19.11.18 18:05

@Brach já tam vůbec nic takového nemám, nosila jsem Cašmir ještě před arome. Možná bych malinko chlívečku ocenila, vnímám jen sladkou vanilku. :-D

prokera 19.11.18 20:23

@Brach To je divné :think: . A nemůže být ten odstřik chycený :oops: ? Pro mě je to taky jen vanilka s ovocem :-) .

Brach 19.11.18 23:10

Já myslím, že ne, není to tak hrozný, je to chlíveček někde hodně v dálce :) , který cítím hodně v arabkách, tady je to malinko, ale je to tam. Proto bych si ho do práce nevzala, možna je to ale jen moje kůže. Pamatuju na Vanillu fields, nosila jsem kdysi jedno balení, ale pokud je podobná ( zas až tak hodně si ji nepamatuju, je to 23 let) ,tak tam ten chlívek nebyl a byla skvělá.......
To už mně trochu líp voní Royal gold, ale bohužel nesnesu na kůži a to mi ledacos nevadí, nemám citlivou kůži .......

Viola111 02.12.18 19:28

Mně nesedí silně jasmínové vůně, konkrétně Bvlgari Jasmin Noir.

Frankie 02.12.18 21:17

@Viola111
Ani se nedivím, vonět jako žena indolicky, také bych se jasmínu vyhýbal, jak to jen jde.

KatkaFic 28.02.19 19:57

K narozeninám jsem si moc přála Hypnotic Poison od Diora, za dva měsíce jsem otěhotněla a od té doby tu vůní nemůžu ani cítit :poblion: nezměnilo se to ani po porodu, stejně je to s Alienem :nevim:

muchlacet 28.02.19 21:53

chlíveček

@Brach tušíte někdo, která složka dělá ten zmíněný chlíveček? Já totiž cítím hromadu hnoje. Horší je už jenom složka oud . Ten páchne jako stolice nějakého dlouho umírajícího tvora. Ještě že snáším dobře jasmín, někomu zas vadí ten.

prokera 01.03.19 06:23

@muchlacet A jakých vůní konkrétně se to týká ;-) ?

muchlacet 01.03.19 10:42

@prokera Casmir, Prada Candy, Olympea, LVEB, Addict, Angel

Misha17 01.03.19 10:53

@KatkaFic taky Alien sa mi zhnusil tiez a to som nemusela byt ani tehotna :think: a pritom som ho nosila roky, aj v jeho variaciach a zrazu ma z neho rozbolela hlava a teraz ho nemozem ani citit

prokera 01.03.19 13:16

@muchlacet :-D Tak tady nemám „chlívek“ ani v jedné. Já čekala, že napíšeš nějaké arabské pecky nebo aspoň postarší klasiku s cibetkou nebo kastoreem ;-) , ale tohle jsou z mého pohledu čitelné, oblíbené, moderní vůně bez náznaku živočišna 8-O :-) . Nemám šajn, kde se ti to tam objevuje? :-)

muchlacet 01.03.19 13:51

@prokera objeví se to asi půl hodiny po nastříkání, cibetka to není, ta mi nevadí. Kastoreum asi taky ne. Nemyslím, že mi vadí živočišno, ale trochu jiný ne původem ale výsledkem hnojový pach.

prokera 01.03.19 16:54

@muchlacet Tak hnojový pach já z těchto vůní nevyrazím, i kdybych se hodně snažila a zapojila fantazii :-D . Fakt nevím, kde by mohl být zádrhel? Nějaká složka se na tobě zřejmě rozkládá jinak, než na většině lidí, ale která - bůh ví :think: …?

muchlacet 01.03.19 19:15

@prokera No a to právě musím zjistit, abych se jí vyhýbala. Společný prvek všeho zla je hodně vanilky , možná ve spojení s nějakou pryskyřicí. Na tu vanilku už mě kdosi upozornil. Vanilkový lusk mi nesmrdí, zato třeba kardamom v kuchyni nesnesu.

Stránka:  « Předchozí 1 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie