Ze které vůně se vám dělá nejvíc špatně? :)

Adriana M. 7.10.19 08:46

Brach:kazdy mame individualne preferencie, o tom je predsa toto forum. Mne napr. velmi vonia La Vie Est Belle-a ako tak vidim tak tato vona vadi mnohym ludom.Btw-mate skusenost ze pokial mate alergiu na nejaku rastlinu tak ak je sucastou nejakej vonavky tak tu vonavku neznesiete?T.j.zacne vas boliet hlava,urobi sa vam spatne?

Brach 7.10.19 09:32

@Adriana M. a co jako chceš slyšet? Ano, po některých vůních mě bolí hlava. I přesto ty vůně se mi mohou líbit ! :-( Trapný obrat obligátná potuchlina ( nejspíš obligátní zatuchlina? Shalimar??? ) Obligátní vůně to není už vůbec, davy nosí něco jiného.......

Hanka H 7.10.19 10:03
@Adriana M. píše:
Vzdy ked ale zacitim Guerlain Shalimar tak ma chytia mdloby a hovorim si ze tuto obligatnu potuchlinu by mali prestat predavat.

Když jsem si přečetla tato velmi silná slova na adresu jedné z parfémových ikon, také jsem se podivila (i v souvislosti s Tvým nováčkovstvím tady, neexistencí poličky ..) - byl to dost kontroverzní vstup. Ani já Shalimar nedokážu nosit - není to můj šálek kávy a necítila bych se v něm dobře (a nejspíše by došlo i na ten bolehlav). Mám i několik dalších vůní, se kterými jsem na tom podobně - z těch nejznámějších např LVEB, Slon od Kenza, některé Chloe, ale respektuji právo ostatních považovat je za krásné vůně, nosit je, a tudíž neapeluji na zákaz jejich prodeje - i když toto byla zcela jistě z Tvé strany nadsázka, že? :think:
Pokud bys chtěla více proniknout do problematiky, které složky v parfémech mohou být zdroji zdravotních problémů (bolest hlavy je tím nejmenším zlem, některé mohou způsobit i závažné alergické reakce, v nejhorším případě může jedince postihnout i anafylaktický šok), hledej např. stránky věnované restrikcím, které v tomto směru uplatňuje IFRA a EU, zajímavě se v tomto směru vyjádřila před časem Mirka na frangipani.
A brzy nám napiš, které vůně se Ti naopak líbí a proč, co sis na základě pobytu na arome koupila atd. :rose:

Biely kvet 7.10.19 12:16
Korsicanka 7.10.19 13:06

@Hanka H Skvělá diplomacie! A naprostý souhlas :potlesk:

Adriana M. 7.10.19 13:11

@Hanka H: vdaka za super tip ohladne zloziek vo vonach, ktore mozu byt zdrojom zdravotnych problemov. :palec: :rose:

V kazdom pripade ja respektujem individualne preferencie a pravo kazdeho vonat sa tym, cim chce, aj ked sa mi napr. z danej vone dela spatne. Pochopitelne by som bola rada, keby som Shalimar necitila na nikom, ved ktoby chcel dobrovolne vonat nieco, z coho sa mu dela spatne.Ci je to Shalimar, D&G Light Blue, La Vie Est Belle atd. Neapelujem na zakaz predaja vone Shalimar, vyjadrila som len nazor (aj ked uznavam kontroverzne a emocne podany).

Btw. velka vdaka za tuto stranku a aj toto forum. :palec: :palec:

Criy 8.10.19 11:46

Musím říct, že tato vůně Calvin Klein Euphoria mi příliš nevoní. Ale pouze na mě. Má ji známá a voní krásně.

Ciarra 11.10.19 13:34

Vyloženě špatně nevím.. Ale nemám ráda ty levné vůně, které jdou cítit ihned už na pár metrů ..

Martoch34 20.10.19 21:12

LVEB, nejhorší že snad v každém obchodě, kam vlezu, je s ní někdo navoněný :-( Chloé taky moc nedávám.

Stránka:  « Předchozí 1 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132
Váš příspěvek

Další témata z kategorie