Ze které vůně se vám dělá nejvíc špatně? :)

Lucinela 9.9.21 11:48

@Magnolie1
Tak to jsme na tom stejně, Sun je pro mě opalovací krém, takový ten, co byl kdysi dávno, už si nevzpomenu na jméno, ten Němec ;-) . Muglera taky moc ne, strašná je pro mě Aura, ale kdysi jsem hodně používala Alien essence Absolue. A úplně jsem milovala čokoládového Angela, za toho jsem nenašla náhradu :cry: .

@Magnolie1
My Way Intense se mi taky moc líbí, My Way je pro mě ničím nezapamatovatelná, ale nevadí mi.

Magnolie1 9.9.21 16:35

@Lucinela ta MWI mi přijde mnohem povedenější, tuberoza je tam krásná v kombinaci se santalovým dřevem a špetkou vanilky, ta první, jen MW, to je řídká jahodová šťáva, ale třeba mojí dceři se líbí víc.

Sun jsem na sebe kdysi nastříkala, když na mě akorát lezla hnusná letní viróza a moje tělo si to pamatuje dodnes.

Arome Lada. 19.9.21 13:40

Nevím proč, ale musím se vzdálit, ucítím -li DKNY Be Delicious. Nevím proč, žádné špatné vzpomínky s touto vůní nemám, ale prostě- nesnesu ji. Asi nějaká kombinace vůní, která mně nesedí. Nevím proč…

otakara 19.9.21 18:42

Nikdy by mi nenapadlo, že budem aj ja cítiť odpor k akejkoľvek vôni, čo mám doma. Prakticky všetky mám rada a zo desať dní dozadu sa mi „podarilo“ sa akoby priotráviť zlou kombináciou jedla, problémy mi pretrvávali týždeň a za ten čas som použila napr. Wrappings :poblion: , No 19 edt , Jil Sander No.4 a tak by som mohla ešte ďalej pokračovať, vždy som si frcla mini dávku, ale všetko bolo zle, poblionov by som tu mohla dať neúrekom.

Makiiii 19.9.21 19:35

Dnes jsem zkoušela Stairway To Heaven a houpala mi tedy řádně žaludkem, přitom ten začátek byl fantastický.

lilithc 19.9.21 20:40

@otakara Jsem zvědavá jestli k těm vůním budeš mít odpor pořád.Já jsem před pár lety měla angínu a ještě než se pořádně rozjela,tak jsem kapala do aromalampy olejíček levandule.Levanduli jsem měla moc ráda.Ale už když jsem to kapala tak jsem cítila,že mi to jaksi nedělá dobře a stejně jsem to nechala,ale jak se to rozvonělo tak mi z té vůně bylo :pudl: A od té doby levanduli vůbec nemůžu.
Nemocná sice nebývám ale od té doby když cítím,že mi jaksi není dobře,tak se raději ničím nevoním abych si některou parfémovou lásku nezprotivila.

otakara 20.9.21 11:06

@lilithc :-) donedávna by som si pomaly ťukala na čelo, že nemôžem mať taký veľký odpor ku vôňam, ale teraz sa presviedčam, že je to pravda. Mám nejaké obdobie, začalo tými tráviacimi problémami a nadšenie voňať sa - sa mi ešte celkom nevrátilo. Hádam časom… :-)

GabrielaNR 20.9.21 17:58

Pre mňa je čisté peklo Chloe Love! Kolegyňa ju raz dostala pod stromček. Celý január a február bol pre mňa zlým snom. Tretinu svojho pracovného času som strávila na chodbe medzi kanceláriou a WC. Chválabohu potom jej došiel. :cert:

Henri 20.9.21 22:06

@GabrielaNR
To samé pro mě, naštěstí jsem potkávala jen občas. V kanceláři - bože. :poblion: A to jsi měla tedy velké štěstí, že jí dosel už po dvou mesicich…což také něco vypovídá o neúměrné aplikaci…Kdyby se navoněla dvěma střiky, jistě by ti tak špatně nebylo. :think:

GabrielaNR 21.9.21 00:11

@Henri …neskutočne dlhý čas, ale už je to preč aj s kolegyňou :-D :dance:

Nelly 918 21.9.21 11:26

Včera jsem zkoušela v Notinu novou Alien Goddess a teda brr. Byla jsem docela ráda, že ze zápěstí zmizela během tří hodin. Nepříjemná, vlezlá vůně - kokos a vanilka :poblion: A ani flakon se mi nelíbí, to bude asi jediný, který do sbírky nepotřebuju…

mmaat 21.9.21 12:46

@Nelly 918 Mně se zrovna tahle docela líbila. :-D Kokos mám ve vůních ráda, ale v některých vůních na mě působí spíš dojmem žluklého kokosového mléka, tady cítím čerstvý křupavý kokos…

Henri 21.9.21 15:16

@Nelly 918
Pro mě taky vůně do tohoto vlákna :poblion: , ostatně jako všechny Alieny.

Nelly 918 21.9.21 15:51

@Henri Mě se naopak téměř všechny odnože Aliena líbí, ale tahle tedy vůbec. Kokos ve vůních nemám ráda a v Goddess je to metrák a působí velmi chemicky. Nesedí mi to propojení kokosu a vanilky.

Hermesfan 21.9.21 16:37

Po obdržaní vzorky My Way Intense od Douglasu je to jednoznačne táto vôňa. Dusivá, zabijácka, preexponovaná vo všetkých smeroch. Za mňa no go.

Stránka:  « Předchozí 1 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie