Ze které vůně se vám dělá nejvíc špatně? :)

mimi 21.9.21 19:51

Ked som chora (nadcha, kasel), alebo mam nejake traviace tazkosti, alebo sa ma len pokusa boliet hlava, tak sa nevoniam v ziadnom pripade. Uz som takto par voni musela posunut dalej.

Inak mam problem s jasminovym olejickom, ale to som tu uz raz davno pisala a tiez neznesiem aromu ustnej vody Listerine, z tej mi je fakt :poblion: ale to som mimo temu, pac to parfem nie je :-D

@Hermesfan ja nemozem citit ani My Way ten prvy, pre mna je uz ta dusivka. Inak teraz dost zachranuju ruska v mhd :-P :lol:

Henri 21.9.21 21:36

@Hermesfan
Díky za varování. Byla tu docela chválená, tak jsem přemýšlela, že se ke stojanu Lancome ještě přece jen přiblížím, ale asi ne. :lol:

Lucinela 22.9.21 16:08

@Henri
Chválená je verze Intense. Není špatná, tedy za mě. Jinak já nesnáším Eden.

Makiiii 22.9.21 17:25

@Lucinela Šmarjá, Eden vyloženě nezvládám fyzicky :poblion: - na mně shnilý ananas se zapřenou trávou po technařském mejdlu. A pak ještě Slona, ale toho jsem už zmiňovala.

Nelly 918 22.9.21 17:30

@Makiiii Slona také bohužel nedávám a mrzí mě to, je to asi krásná vůně, ale na mě smrdí jak zmoklej pes vyválenej v hřebíčku a hnoji. Eden naopak mám moc ráda. Ale taky mi chvíli trvalo, než jsem ho „pobrala“.

Lucinela 22.9.21 19:46

@Makiiii @Nelly 918
Slona jsem kdysi dávno nosila v létě, provoněla jsem určitě celou čtvrť. Ale teď už nevím. Ale že bych ho nesnášela, to ne.

Zmoklej pes vyválenej v hřebíčku a hnoji je dobrý :lol:
Na mně smrdí zase v chladu jistě krásná vůně Coromandel jako extra zatuchlý sklep s mrtvými myšmi. To je jediný Chanel, se kterým jsme si fakt nesedli. Některé z exkluzivek bych si nekoupila, za tu cenu jsou hned pryč a z mainstreamu nejsem úplně odvázaná z Gabrielle, ale asi bych ji na jaře unosila. Chanel jako značku miluji :srdce:

mmaat 22.9.21 20:51

@Makiiii @Nelly 918 Holky, pobavily jste mě. Shnilý ananas se zapařenou trávou po technařském mejdlu a zmoklej pes vyválenej v hřebíčku a hnoji jsou boží. K nim by se báječně hodil Ninfeo mio - žabinec, zapařené kopřivy a vodník vrhající shnilé fíky. :lol: :lol:
Já mám ráda Eden i Slona. Eden vnímám jako divoký prales po ránu, se spoustou zeleně a vysokou vlhkostí vzduchu, sem tam proletí pestře zbarvený papoušek, zhoupne se nějaká ta opička na liáně a někde tam tušíš elegantní kočkovitou šelmu. V létě mě bavil. Slona naopak můžu jen v zimě, ideálně když mrzne, až praští.

Henri 22.9.21 21:15

@Lucinela
Ale Hermesfan psala o MW Intense. Že taky vadí…no, možná vyzkouším někdy.

Henri 22.9.21 21:19

@Lucinela
Coromandel podle mě JE zatuchlý sklep, to ne, že jen na tobě. :lol:

Makiiii 22.9.21 21:24

@Lucinela @Henri Hlásím se, že i já jsem vyzkoušela vůni zatuchlého sklepa. :lol:

mmaat 23.9.21 11:00
@Henri píše:
@Lucinela
Coromandel podle mě JE zatuchlý sklep, to ne, že jen na tobě. :lol:

A není. :lol:

Lucinela 23.9.21 11:05

@Henri @Makiiii
Potěšilo mě, že v tom nejsem sama :lol:

Tana1112 23.9.21 12:19

Já jsem absolutně nevydýchala Porporu. Milovnice této vůně prominou…

Verda2 25.9.21 16:57
mmaat
Já mám ráda Eden i Slona. Eden vnímám jako divoký prales po ránu, se spoustou zeleně a vysokou vlhkostí vzduchu, sem tam proletí pestře zbarvený papoušek, zhoupne se nějaká ta opička na liáně a někde tam tušíš elegantní kočkovitou šelmu. V létě mě bavil. Slona naopak můžu jen v zimě, ideálně když mrzne, až praští.

Krásně a přesně popsané, tak je obě vnímám i já. Eden jedině v létě ve vedru a Slona už tedy nenosím, ale toho zase jedině v zimě kolem Vánoc nebo leden - únor když jsou mrazy, jinak ne. :-)

Hermesfan 25.9.21 18:49

@mmaat

detto, Eden je jedna z najoriginálnejších vôní, je absolútne nezameniteľná. Za mňa krásna. Slon NIE.

Stránka:  « Předchozí 1 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie