Žehlení prádla

caciare 28.05.12 07:07

Žehlení prádla

Dáváte si žehlit prádlo, či byly byste ochotné platit za tuto službu? Jaký je Váš názor? Jak je to s cenami za koš, dovezou Vám prádlo až domů? Jste se službou spokojené?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Nenávidím žehlení a pokud by manžel byl kravaťák, tak bych si ho určitě žehlit nechala :roll: jednou jsem se na to ptala a u nás na malém městě chtěli cca 500 za koš :think:

caciare 28.05.12 10:43

To je fakt, že vyžehlit dobře košili je umění a vůbec je to pro někoho nezáživná práce, takže se nedivím, když tuto službu ženy nebo i osamělí muži využívají a mají tak více času pro sebe. Můžu vědět v jak velkém městě bydlíš? Dělám si takový průzkum :D Pořád mám pocit, že v naší zemi převládá názor, že ženská, která si takto ulehčuje práci je líná atd. Přitom v dnešní době, kdy je člověk opravdu časově vytížený je to super pomoc, zvláště pro rodinu, kde je více dětí a mamka má náročnou práci a třeba velký dům k tomu. A nebo táta, který žije sám s dětmi. Zajímaly by mě Vaše zkušenosti a názory ;) . Kolik byste byly ochotné zaplatit za standardní koš prádla, při dovážce prádla až do domu?

Přesně nechci být otrokem uklízení apod takže si vše usnadňuju jak se dá a na tyhle předpotopní názory kašlu a hlavně můj manžel mě v tomhle podporuje.-)Jinak já bydlím na vesnici, ale s tím, že se jedná o mé rodné město, které má cca 15 000 obyvatel a je kousek od Prahy.

elisa 28.05.12 19:29

My žehlíme jen lněné věci, muž je přírodovědec, do práce kravatu nemusí a jsem za to ráda (když jsem chodila s kravaťákem, z těch zabitých žehlením večerů mi bylo smutno). Přátelé to většinou dělají tak, že buď nežehlí jako my nebo mají paní na úklid, která také žehlí.

Lenka22 28.05.12 20:24

Já nežehlím od té doby, co mám sušičku prádla, to je výhra.

doktorová 28.05.12 21:00

Byla bych ochotna něco platit, zejména pokud konečně / nevím/ začnu taky jednou normálně vydělávat, což zatím nějak ne a ne a ne..... :lol:

Jedinou domácí práci nenávidím –ano — žehlení.

Žehlení je pro mě trestem nejvyšším, ano, od dob sušičky se snažím žehlit minimálně a raděj budu drhnout spáry mezi dlaždičkama zubním kartáčkem než žehlit. Žehlení mi nejde, nesnáším jej a vůbec.....vrrr… :cert:

sanny 28.05.12 21:05

tiez sa pridavam k tym, ktore nenavidia zehlenie… pre mna je to ta najhorsia domaca praca… preto zehlim len naozaj nevyhnutne veci… nezehlim obliecky, uteraky, pyzama a tricka, ktore nosime len doma… ak by som mala dobry prijem, tak by som si urcite zehlit nechala…

barbucha 29.05.12 08:43

Žehlení mi nevadí, pokud běží něco zajímavýho v televizi (a pokud to chytím na tom chrchlátku, co mám v ložnici) :lol: Jinak prostě nežehlim.

kikina 29.05.12 09:03

Přidávám se k těm, co žehlení nemají rády. Hlavně ložní prádlo je děs! Naštěstí se tato práce zalíbila dceři, baví jí to, tak jí v tom nebráním :). Takže povlečení nechávám jí a zbytek zvládnu sama.

katenka 29.05.12 09:32

Nebaví mě to,nežehlím…život je moc krátký na to,abych dělala něco,co tak nemám ráda :lol: …pouze když je něco viditelně pomačkané,před oblečením to přejedu žehličkou..se dvěma dětmi si dokážu představit mnohem příjemnější činnosti,než večery strávené s žehličkou v ruce…i tak je s oblečením práce až až :D …manžel byl zvyklý od maminky mít vyžehlené i spodní prádlo a ponožky-prý to pak „nekouše“ :lol: …ale zvykl si…žehlila jsem jen oblečení dětem,když byly miminka…ale určitě bych takovou službu uvítala a jednou za čas si nechala nějaký ten koš prádla vyžehlit…

RoSa 29.05.12 10:26

To je nějaká Feasibility Study , nebo co? :think:

domenica 29.05.12 10:49

Taky mám ten pocit… :think:

andry 29.05.12 11:11
@katenka píše:
manžel byl zvyklý od maminky mít vyžehlené i spodní prádlo a ponožky-prý to pak „nekouše“ :lol:

tohle je zlo :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama