Žehlení vlasů

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Zyra 16.6.11 00:34

Dobre zehlicky, ktore pouzivaju aj kadernicky su Remington. Mam od nich aj zehlicku aj konicku kulmu
Pre mna je podstatne aby mala zehlicka keramicke platne a aby bola hned po zapnuti ready. Uprednostnila som zehlicku bez nastavenia teploty.
Velmi dolezite su ochranne pripravky na zehlenie vlasov.

Příspěvek upraven 17.01.12 v 14:14

felixcat 16.6.11 00:56

To závisí na kadeřnictví, kterou žehličku zrovna tam používají. V Tony&Guy používají Bio Ionic http://www.bioionic.cz/…reestyle.php .

Tuto žehličku mám a je úžasná. Ta cena (cca od 3 000,–) není zrovna lidová, ale ten výsledek se absolutně vyplatí. Vlasy jsou jemné, poddajné, konečky nejsou spálené. Paráda.
Regulátor teploty je pro mě také důležitý, protože mám jemné blonďaté vlasy a žehlím je na 150C, což by pro tmavší a silnější vlasy rozhodně nestačilo.

1Miru 16.6.11 01:06

…one more time, aneb z první stránky: …moje kadeřnice říká, že se má žehlit na nejvyšší teplotu (=cca 180). Protože právě většina lidí si myslí, aby si neničila vlasy, tak dá méně stupňů.
Jenže to ty vlasy tak nevyžehlí dorovna, neuhladí a člověk to pak, ten samý pramen přejíždí znovu i vícekrát = ničí to mnohem víc, než přejet pramen jednou na vysokou teplotu.
Tím se vlas maximálně vyhladí, uzavře na povrchu - jakoby ty vlasové šupinky lehnou na sebe jak tašky na střeše a tím pádem se pak vlasy lesknou.
Je fakt, že když mi tímto způsobem žehlí vlasy(tzn. vysoká teplota + jednou přejede) mám vlasy hladké, lesklé a vydrží mi rovné přes noc do druhého dne v pohodě! +

a tomu vyhovuje i následující žehlička(mám a max spokojenost): http://www.elektrocr.cz/product/zehlick … pp55-denim +

občas používám od LÓreal nějaké mléko na žehlení v růžové flašce ve spreji a také velmi dobré(cca 100kč)
:D

felixcat 16.6.11 01:22

Naprosto souhlasím s Tvým názorem ohledně teploty žehlení vs. počtů přejiždění vlasů žehličkou, to mě můj kadeřník říkal také. Jenomže to závisí individuálně - u mě je to takový jemný vlas, že stačí ho přejet jednou na tuto teplotu a bude se držet jako helvetská víra několik dní. Plus samozřejmě kvalitní prostředek na žehlení. Už právě z tohoto důvodu se pro mě vyplatí nastavovat žehličku, protože vyšší teploty by vlas pálily. Řůžové mléko na žehlení od Ľoreale z drogerky také mám, zrovna u něj jsem začínala. Bohužel jsem ho musela vynechat, protože vlasy příliš zatěžuje a mastí. A zase jsem skončila u Welly Flat Iron Spray, Osis Flatliner a Ľoreal Hydra Repair.

1Miru 16.6.11 02:18

…tak to díky za tipy.! :D

Příště zkusím asi to od Welly, to má moje kadeřnice také.
No, a na té mé žehličce teploty nastavit jdou…

Alena 17.6.11 21:50

já mám etu něco kolem tisícovky a kromě nastavení stupňů jsem koukala i na to, aby žehlící plotny k sobě dobře přiléhaly! měla jsem totiž předtím půjčené od kamarádek 2 jiné a tam byla docela fuga, takže když se žehlil slabší pramen /což já žehlím/, moc to netěsnilo a tudíž nežehlilo :?

oryn21 7.11.11 21:32

Před žehlením je důležité ochránit nějakým serem já měla Got2b straight on, nebyl špatný, ale víc jsem spokojena s Tony&Guy heat defense sérem http://www.luscious-locks.co.uk/…tdefense.jpg
Doporučuji :-)

gabra771 16.1.12 23:37

Vlasy žehlím s ošetřujícím přípravkem, musím jít na teplotu 200 st., protože mám husté a tvrdé vlasy - menší teplota mi s nimi nic nedělá… :lol: Ale nežehlím zase tak často, abych neměla vlasy jako doškovou střechu.

lucil 29.4.12 11:50

holky, jaké používáte prostředky na žehlení? :)

Majla 29.4.12 11:56

Já používám Syoss pro žehlení vlasů. Chrání vlasy do teploty 200 stupňů. Je dobrý a jsem ráda, že vlasy nezatěžuje. Já žehlím na 190 stupńů a nepřeháním to, protože chci vlasy spíše uhladit, než je mít jako hřebíky a ztratit objem.Přípravek na vlasy dám již před fénováním, takže chrání i při fénování. Po žehlení používám ještě výživný olej Mythic oil od L´oreál, se kterým jsem taky spokojená- vlasy vyživí a uhladí.

lucil 29.4.12 17:04

Děkuji za radu Syoss zatím moc ozkoušený nemám :) mám to podobně jako ty, také žehlím pro uhlazení úplně rovné je nepotřebuji.

blebleska 15.9.12 19:04

Já mám taktéž žehličku Remington S 9950 s kondicionérem, co se prý postupně uvolňuje. Je super, ale příjde mi, že už nežehlí jako na začátku (mám ji asi rok a půl). Vlasy si myju každý den, vyfoukám a vyžehlím na 200stupňů (pokud o víkendu nikam nejdu tak nechám volně uschnout a nežehlím). Ale nepálím je nějak dlouho, přejíždím to tou žehličkou jako hřebenem. Co se týká přípravků na vlasy, tak do vlhkých umytých vlasů dám tužidlo a nějakou péči. Ted zrovna používám sérum z Avonu, proti krepatění vlasů. Vyfoukám a pak použiju žehličku. No ale co jsem vlastně chtěla - blíží se vánoce a mě napadlo, že si budu přát novou žehličku na vlasy. Poradíte mi nějakou fakt kvalitní, co dokonale vyžehlí a ani ve vlhku se vlasy nezkrepatí? Cenově bych to viděla do cca 2000,–. Díky :kytka:

jitlen 22.9.12 13:52

Nevíte o nějakém ochranném spreji na vlasy pro žehlení, který by neměl výraznou vůni? Mám ten od Pantene na jemné vlasy, ale bohužel má moc výraznou parfemaci a tluče se to s vůněmi, které používám. Ráda si dávám vůně do vlasů :-(

miparime 29.1.13 09:45

Ahoj já teda nevím, mám svoje vlasy krepaté od přírody a žehlit je každý den mě už moc neba a hlavně mi to vlasy dost ničí a to i přes to, že používám speciální přípravky.
Zvažuju brazilský keratin byly jste už na tom?

Chupita9 9.10.19 14:42

Já mám taky remington už asi tři roky a jsem s ní velmi spokojená. Ale už by potřebovala taky vyměnit za novou. Ale koupila jsem kamarádce Silk Remington S9600 a musím říct, že jsem zklamaná. Nežehlí tak jak bych si představovala a přitom nebyla nejlevnější. Je ještě horší než ta moje stará.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek