Ženská jemná zelená vůně (listí + kytky)

elisa 31.01.11 10:48

Ženská jemná zelená vůně (listí + kytky)

Doporučte prosím vůni se zelenými nótami (nejlépe floral green – kombinace listí a kytek), která by působila žensky a jemně. Nejblíže mé představě je Chanel No 19, ale stále to není přesně ono.
Vyzkoušela jsem:
CK Truth – vadil mi vanilkový ocas.
SJP Covet – byla až moc zelená, taková mokrá zeleň.
AG Ninfeo Mio – fajn, ale na můj vkus moc citrusová.
DKNY Women – vadí rozšířenost a asociace s rajčatovým keříkem.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

beliala 31.01.11 11:46

Fleur de Cabotine je zeleno-kvetinova. Taka stavnata, podla mna. Ale na No. 19 sa nepodoba ani nahodou.

kačka 31.01.11 13:58

mě napadla Clinique Happy

Gileis 31.01.11 14:21
pollina píše:
A co Cristalle ?

Taky mě napadla - znám teda jen EDT. A ještě možná i Cristalle Eau Verte - sice elisa píše, že nechce citrusy, ale tyhle jsou fakt krásné, za zkoušku určitě stojí

RoSa 31.01.11 14:32

Vent Vert je zelená - ale zas asi není jemná…
Cristalle Eau Verte je dobrý tip! … další, co mě napadá:

Ô de Lancôme
Eau de Campagne
Image Woman …

tapuz 31.01.11 15:35

Co třeba Cabotine ?

Acylpyrinka 31.01.11 18:00

A Bel Respiro jsi zkoušela? V létě jsem ji vnímala hodně zeleně, ale teď (asi v touze po jaru :D ) v ní cítím něžné jarní kytky.. :heart:

elisa 31.01.11 22:05

Děkuju moc za všechny tipy, tužebník se rapidně rozrůstá. :-) Nemohly byste mi poradit, jestli se vůně Gres dají zkusit někde v parfumerce (v Douglasu je myslím nemají - tak třeba v nějaké jiné)?

Tigra 31.01.11 22:21
tapuz píše:
Co třeba Cabotine ?

Jo! Ta mne napadla hned, jak jsem si přečetla název. O de Lancome a Cristalle Eau Verte, ale ty už jsou takové komplikovanější. Ale Cabotine je taková květinová něha, přitom silná, výrazná - připomíná mi svěží šťavnaté jarní narcisy se zeleným středem, ještě na záhonu (ne vůní, tím dojmem).

Gres mají na I. P. Pavlova v .......co to tam je? X-parfémy? :conf:

Renama 01.02.11 13:33
elisa píše:
Děkuju moc za všechny tipy, tužebník se rapidně rozrůstá. :-) Nemohly byste mi poradit, jestli se vůně Gres dají zkusit někde v parfumerce (v Douglasu je myslím nemají - tak třeba v nějaké jiné)?

Viděla jsem je již v několika droderiích SCHLECKER.

Tigra 01.02.11 14:48

Psala jsem tady už o tom vintážním, vzádném Adidasu? :conf:

chavah 01.02.11 20:03

Marina de Bourbon Fleur de Lys

Fleur 01.02.11 22:07

Já bych podle uvedeného zadání viděla jako vážné kandidáty:
Un Parfum de Charmes et Feu illes (je více zelený, do bylinkova) a Un Parfum d´Ailleurs et Fleurs od The Different Company (ten je zase více do květinova), obě jsou to ale jemné a nádherné vůně (ne nadarmo je mám v tužebníku).

Ify 02.02.11 06:47

Taky mě jako první napadla Vent Vert.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama