Zesvětlovač vlasů

Vrzi 06.11.09 13:50

Zesvětlovač vlasů

Ahoj holky, mám hrozný až katastrofální problém :wink: Dlouhá léta jsem používala zesvětlovač vlasů od L'oreal, byl to sprej, modrá lahvička se žlutým víčkem, zesvětloval o 1/4 až 1/2 odstínu. Poslední cca dva roky jsem ale nosila barvu, tak jsem ho nepoužívala, nicméně teď jsem se navrátila ke své přirozené, která je asi taková http://foto.dama.cz/…4/384347.jpg a chtěla bych ji decentně zesvětlit, jenže jsem zjistila, že můj zesvětlovač už není k sehnání a že nejmenší rozsah, co se dá koupit, je zesvětlení o 2-4 odstínu. To mi přijde moc a bojím se experimentovat, protože jsem terpve pár dní ve fázi zamilovaného oťukávání, a to, že jsem si v té době zkrátila vlasy o 30 cm považuji za až až 8) Kdyby někdo znal nějaký decentnější zesvětlovač max o 1 odstín, prosím, poraďte. P.S. Na kadeřnici teď nemám peníze a ani úplně důvěru. A tím, jak jsem si nechala hodně zkrátit vlasy, tak opravdu „ztmavly“ a cítím, že to zblonďatění nutně potřebuju :D


Reklama

Myskamauska 06.11.09 15:06

Tak si ten zesvětlovač nech na vlasech kratší dobu a máš to. …aspoň takhle to dělá kamarádka :wink:

Aja 06.11.09 15:58

Zesvětlovač

Mám návrh téma zesvětlovač malinko rozšířit. Jakou máte prosím zkušenost se zesvětlovači a jaká značka se Vám osvědčila? Ještě jsem ho nikdy nevyzkoušela. Vlasy mám nebarvené, v létě (střední blond, zesvětlené od sluníčka a na zimu jak to bývá do světlé hnědé barvy. Zesvětlí opravdu jen váš přirozený odstín? Je šetrnější k vlasům zesvětlovač nebo barva? A jak dlouho zesvětlení vydrží?
Děkuji za vysvětlení.

Marianna 06.11.09 17:23

Dotaz - čerstvý melír + barva jsou fajn, ale časem mi to tak nějak ztmavne či co. Dá se zesvětlovač použít i na barvené vlasy? Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje, prosím o tipy na nějaké značky, odstíny (jesti jsou), způsob použití. Díky! :D

Vrzi 07.11.09 18:05
Myskamauska píše:
Tak si ten zesvětlovač nech na vlasech kratší dobu a máš to. …aspoň takhle to dělá kamarádka :wink:

zní to rozumně, taky mě to napadlo, ale neznám nikoho, kdo by to praktikoval. nevíš náhodou, o kolik to asi zkracuje a nějaký podrobnosti?

TaBeáta 11.11.09 17:44

Po zkušenostech, kdy jsem se doma odbarvovala sama a byla jsem v jeden den žlutá jak kanár, poté modrá (rada kamarádky zněla: dej na to přeliv polární liška, ono to tu žlutou stáhne) a nakonec zrzavá, protože se na tu mnou vytvořenou „blond“ nedalo koukat, bych se doma už nebarvila. Zvlášť, pokud máte na vlasech zbytky z předchozího barvení a s Vámi zmíněným produktem nemáte zkušenosti, bych to neriskovala. Raději bych chvíli počkala a našetřila na kvalitního kadeřníka, jehož práci jste už na někom viděla. A nebo si zesvětlovač kupte, vyzkoušejte to na jednom prameni vzadu u krku, kde případná katastrofa nebude vidět a když Vám nebude produkt vyhovovat tak ho pošlete dál.

Myskamauska 11.11.09 18:49
Vrzi píše:
Myskamauska píše:
Tak si ten zesvětlovač nech na vlasech kratší dobu a máš to. …aspoň takhle to dělá kamarádka :wink:
zní to rozumně, taky mě to napadlo, ale neznám nikoho, kdo by to praktikoval. nevíš náhodou, o kolik to asi zkracuje a nějaký podrobnosti?

Tak jsem se poptala a máš si to prý prvně vyzkoušet na nějakém pramínku.Ona to má na hlavě tak cca poloviční dobu,jak je uvedeno,ale záleží na tom,kolik kdo má ve vlasech pigmentu,proto ta zkouška na pramenu vlasů,
To je tak všechno,co ti k tomu můžu říct,protože já mám opačnou zkušenost,můžu mít barvu na hlavě hodinu a mám to pořád dost tmavé. :wink:

Anna Beňková 05.06.13 13:39

Ahoj chtěla jsem se zeptat chtěla bych si nechat zesvětlit vlasy ale mamka říká že je to strašný zásah do vlasů a že si tím zničím vlasy … chci se zeptat jaký názor na to máte vy??

aangie 05.06.13 19:24

@Anna Beňková
Mamka má pravdu, odbarvený vlas je mrtvý vlas. Mluvím z vlastní zkušenosti.

Womanity 05.09.13 12:58

Zajímavé výsledky jsou po použití Go Blonder od John Frieda..

Dcera zkoušela. Dá se sehnat na internetu a i na YT jsou videa a info.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama