Zkažený tělový krém?

Amy 31.08.12 17:26

Zkažený tělový krém?

Mám doma krém Tendre Poison a má na sobě takovýhle hnědý film, na ruce nepálí, voní pořád stejně hezky, ale nejsem si jistá, jestli ho můžu používat. Co byste mi radily? Napadlo mě zkusit tu horní vrstvu opatrně stáhnout - je taková olejová. Jsem holt lempl a zapomněla jsem ho používat a teď bych chtěla a bojím se, abych nedostala nějakou vyrážku. Máte některá zkušenost?

Reklama

dzona 31.08.12 17:32

@Amy
To bych už nepoužívala. Pokud došlo na dělení složek, tak je to na vyhození.

Amy 31.08.12 17:35

@dzona
:,( já to věděla, ale děkuju Ti. Taky jsem si říkala, že je to hloupost ho používat, ale jak ho mám teď otevřený, krásně provoněl celou ložnici, tak se bude hodit aspoň jako bytová vůně :palec: Mám doma takový zásoby všeho a nic skoro nepoužívám, takže jsem teď vyndala všechno z krabiček, aby to nedopadlo jako s tímhle krasavcem. Je ho ale vážně škoda. :evil: :roll:

ellie86 01.09.12 18:34

Přesně tohle tělové mléko má moje skorotchýně, taky se ji oddělil na povrchu olej, použít se to už nedá, ale voní to pořád stejně. Byla to její oblíbená vůně.

Pegas 01.09.12 23:50
@Amy

Fuj, za vyrážku ti to fakt nestojí. Ja som tak skúsila, že aspoň na nohy. (za tie prachy) :) Výsledok bol taký, že sme sa s dermatologičkou stali priateľky. Už nikdy viac.

Myskamauska 02.09.12 10:14

Možná s tím krémovat boty. :D

Amy 02.09.12 18:09

:lol: to mě taky napadlo, použít ho na boty, krásně by voněly
@Pegas no vidíš, já si pořád říkala aspoň na nohy, protože je mi to fakt hodně líto, je skoro plný, ale já doktory nerada, takže ho musím oželet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama