Zkušenosti s obchodem Elnino?

Tinalan 7.8.18 12:40

Zkušenosti s obchodem Elnino?

Ahoj všem, mám dotaz! :) Jaké máte zkušenosti s tímto e-shopem? Zrovna mi dorazily dvě vůně, kupovala jsem testery, protože jsou asi tak o polovinu levnější než z kamenného obchodu. Nicméně mám dojem, že ani jedna nevoní tak, jak si pamatuju z obchodu, tak já nevím :think: Od stejné značky mám jeden parfém přímo ze Sephory, a i flakonky mi přijdou lehce jiné. Ne moc, ale například je na lahvičce uvedeno 60mL, nikoliv 60ml, tak jsem z toho nějaká rozpačitá.

Venea 7.8.18 14:11

Zkušenosti mám dobré, nakupuji často a troufám si tvrdit, že padělek bych poznala. Může se stát samozřejmě, že se nějaká vůně zkazí, a oni na to nepřijdou, ale já s tím osobní zkušenost teda nemám, ale v takovém případě není problém vůni vrátit. Jinak tester by měl vonět stejně jako netester (v Sephoře jsi taky určitě zkoušela tester). Na druhou stranu k názorům „mám pocit, že to vonělo trochu jinak“ jsem po letech, co sbírám parfémy, ve vší úctě trochu skeptická :kytka: , protože ve většině případů jde buď

• o reformulaci (za což elnino nemůže)
  • o jiný trh, pro který byla vůně určena (např. vůně určené pro EU a USA trh se můžou lišit)
  • zkoušela jsi ji v jiném počasí, s jinou chemií kůže (hormony), v jiné náladě, pouze v rychlosti apod.
  • a až v poslední řadě bych viděla možnost padělku

Pokud by se vůně měla lišit i v obalu nebo ve flakonu, tak to je už samozřejmě jiná, můžeš to sem zkusit vyfotit a myslím, že se najde určitě někdo, kdy by to podle flakonu poznal, jestli se jedná o padělek

P.S. V současném horkém počasí se vůně opravdu rozvíjejí docela jinak než při 20 stupních a ani tolik nevydrží.

P.S.2: Pokud ohledně toho máš špatný pocit, tak vůni vrať. Pokud nebude viditelně velký úbytek, elnino většinou vrací 90-100% ceny bez problémů, cca do 14 dní máš peníze zpět.

Tinalan 7.8.18 14:45

Díky za reakci! Docela mi přijde dobrý ten bod ohledně toho, že to člověk zkouší v jiném počasí a v jiné hormonální situaci, to by mohlo hrát roli :) Nechám to ještě rozvonět a uvidím, co to udělá v následujících dnech. :palec: Jen pak přece jen někde v obchoďáku kouknu na ten flakonek, pro sichr ;)

juicypear 23.9.19 14:33

Jen takový postřeh. Nechala jsem si objednávku zaslat na tu novou pobočku na Florenci, a jelikož nestíhám do těch 5-ti kalendářních dní vyzvednout, dnes jsem tam volala a požádala o prodloužení doby na vyzvednutí. Ochota veškerá žádná, neprodloužili mi to. Tak jen pro všechny pro informaci.

MagnolieS 24.9.19 11:47

@juicypear No blbá vizitka rádoby vlajkové lodi :think:

juicypear 24.9.19 12:54

@MagnolieS

To tedy jo! Proto jsem to sem dala.
Asi se pokorně vrátím k pobočce v Černé Růži, tam jsou fakt ochotní a milí.

Magnolie1 24.9.19 13:45

@juicypear Já chodila dříve na Flóru k úžasné blonďaté slečně, ale teď jsem začala na Florenc, protože to mám při cestě z práce, zatím tedy ok, ale na druhou stranu jsem neměla žádný problém.

juicypear 24.9.19 14:25

@Magnolie1

Já mám tu Florenc také při cestě z práce, ale jelikož dělám na směny, tak při odpolední většinou nestíhám vyzvednout a tím pádem mi těch 5 kalendářních dní na vyzvednutí nestačí. A nejspíš do toho počítají i neděli, přitom mají zavřeno.

Magnolie1 24.9.19 19:01

@juicypear tak to je na prd, to chápu, přičemž teda by snad neměl být problém prodloužit, co kdybys byla třeba nemocná nebo na dovolené, na služebce…a někdy kliknout musíš hned, nečekat, však to známe :lol:

Váš příspěvek