Změna tělesné chemie aneb "Proč už to na mě nevoní?"

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
lilium 29.04.11 23:03

Ježišmarjá, vy jste mi teď nasadily brouka do hlavy! Já si tady v klidu zkouším vzorečky, co jsem měla nasyslené a divím se, že na mně skoro všechno voní - a když nevoní, tak aspoň že to jde a není to úplný puch, jak se mi stávalo dřív u 80% zkoušených vůní. Ještěže jsem už nezačala bezhlavě nakupovat, jak jsem měla v plánu, protože mi teď díky vám došlo, že neberu HA a že to teda bude mít souvislost :roll: . Až dokojím a zase brát začnu, tak bych se zas musela všeho zbavovat :conf:

a mmch taky držím palce

tapuz 30.04.11 12:34

Já HA beru a přitom mi voní kdeco, vlastně skoro všechno, na co natrefím. Na mně i na ostatních.

viky 30.04.11 13:42

Já jsem si např. všimla, že při týdenní HA pauze nemám moc chuť na své oblíbené svěžule, ale jsem vyloženě natěšená na přeslazené kompotovky, vanilku a skořici :P .
A když jsem nemocná nebo unavená, tak je mi proti srsti většina poličky. Takže třeba na noční a na „hurájdemseožrat“ akce se voním s velkou opatrností, aby se mi něco nezprotivilo.

Lalaith 30.04.11 15:08

Změnu s HA v týdenní pauze jsem nijak nezaznamenala… Ale já už jsem dost opatrná s voněním se do autobusu - je mi kolikrát šoufl i jen tak - a kdybych u toho byla čerstvě navoněná něčím, co by mi úplně nesedlo, tak to by byla už tuplem hrůza… Takže ráno se kolikrát voním až po tom, co přijedu do vedlejšího města… (stejně tak si hlídám přiživování odpoledne a večer, abych opravdu do toho busu nešla čerstvě navoněná)

melisaa 30.04.11 20:56

S tou HA jsem se trochu bála..před měsícem jsem po delší pauze začala brát, ale zatím změnu u vůní nepozoruji..což jsem samozřejmě ráda..

Arome Dušička 30.04.11 21:02

Když jsem HA brala, vonělo mi celkem vše. Co jí několik let neberu, jsem obecně čichově mnohem vnímavější, všechno už mi nevoní. Tohle může být hodně individuální záležitost, každá to máme jinak.

Ronna 01.05.11 15:27

Myslím, že to nemusí být jen tím co kdo bereme, ale taky tím, co třeba tělu chybí. Podle mě je čich mnohem citlivější na změny v těle než třeba zrak či sluch, chuť a jak u koho. A myslím, že to je neprobádaná oblast.
Zprotivil se mi jeden můj milý Chanel a zatím to na usmíření nevypadá. :?

drobececek 11.09.11 10:55
drobececek píše:Je mi z toho trochu nanic, ta vůně se mi hrozně líbila, ale teď na mě čpí jako únik z chemičky.

Úplně stejný scénář s Amarige. :(

Já tomu prostě nerozumím. Nejde o to, že by se mi ta vůně přestala líbit, ale že mi přijde, že prostě voní úplně jinak.
V první řadě tedy postupně začala vonět úplně jinak na mě a teď už ten závan cítím už i na papírku, na textilu. Prostě se někam úplně vytratilo to, co jsem z ní dřív cítila, a zbyla jen zapařeně nakyslá dřevitost.

A to jsem ji TAK moc chtěla!

• Citovat
  • Nahlásit
Bridgett 11.09.11 12:09

Já myslím, že se člověku prostě nějak změní čich a začne najednou vnímat vůni jinak. Mně se tohle stalo se Sicily. Odstřik jsem spotřebovala jako nic a byla unešená - taková krása! Došel další odstřik a najednou jsem měla pocit, že je snad zkažený. Cítila jsem jen lékárenský smrad. Pak mi přišlo z Elnina celé balení a to samé. Sem tam jí použiju, ale spíš aby mi to ubývalo. To co jsem v ní cítila předtím už tam prostě není.
A k mojí nelibosti mám občas ten samý pocit u Addictu. Někdy ho vnímám jako hebkou vanilkovou krásu krás a jindy cítím jen štiplavý kouř. Nevím zda je to mojí pokožkou nebo nosem, ale radost z toho nemám.

albeni1 11.09.11 12:41

Mě se totéž přihodilo s Chloe Narcisse.
Nejprve na mě šťavnatá květinovka, krásná, pak zatuchlý pudrový závan. Musela jsem ji poslat dál, byly sice dny kdy byla pěkná, ale těch dnů, kdy na mě vyznívala hrozně bylo mnohem víc.

• Citovat
  • Nahlásit
Dalia 11.09.11 15:07

Podobně jsem to měla například s Ange Ou Démon. Nejdříve okouzelní a krása a po čase jsem měla pocit, že na mě čpí umělotinou. :?

I mě napadlo jestli to není třeba tím, že mám některou vůni dlouho. Že už prostě není úplně čerstvá. :conf:

Tak i z toho důvodu chci postupně radikálně stáhnout počet svých flakonů na polici.

drobececek 11.09.11 16:28
albeni1 píše:
Musela jsem ji poslat dál…

Já se právě dost bojím, že to se mi s Amarige nepovede. Nepatří zrovna mezi místní top hity. :?

• Citovat
  • Nahlásit
albeni1 11.09.11 19:00

Vytrvej, to se prodá. Burza teď trochu skomírá, dřív se to tu točilo mnohem rychleji. Ale myslím že někomu by se Amarige určitě mohla hodit, je to pěkná vůně.

• Citovat
  • Nahlásit
drobececek 11.09.11 19:55

Snad jo.

Sice to bude s tím krásným flakonkem nelehké loučení, jenže je zase blbost nechávat si vůni kvůli flakonku. :(

Ach jooo. Chci si kupovat vůně s tím, že je to definitivní a já si je užiju do poslední kapky. Tohle mě trýzní.

• Citovat
  • Nahlásit
melisaa 11.09.11 21:45

Vždy jsem název tohoto tématu četla jako „Ztělesněná chemie…“ a říkala si, že ho asi úplně nechápu.. Dnes jsem poprvé procitla.. :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek