Zpráva pro všechny lidi zhnusené z mé komunikace...

Klokan 23.12.09 17:38

Zpráva pro všechny lidi zhnusené z mé komunikace...

Mrzí mě , že mě někteří tady na arome za zády pomlouvají, jestli má se mnou někdo nějaký problém, tak ať mi to rovnou napíše do SZ. :cry: :cry:

Pomlouvat někoho za zády není fér. :oops: :cry:

Myslím si , že je normální se nejdřív zeptat na cenu, přece to nekoupím, když nevím kolik to stojí. :wink: :wink: :wink:

Jestli jsem vás otravovala, tak se moc omlouvám.
Pokusím se to příště nedělat. :cry: :cry: :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

chavah 23.12.09 17:40

Nejde o to, zeptat se na cenu, to je běžné,ale i o formu, jakou to učiním.Řekněme i o míru přátelské zdvořilosti.Ber to jako upřímně míněnou poznámku.

chavah 23.12.09 17:45
Klokan píše:
chavah : A co dělám prosím špatně?

jsi strašně strohá v komunikaci(… prodáš, neprodáš, chci, nechci…)Budí to dojem nesrdečnosti nebo až komunikační nevychovanosti. Neber si tak ,nemyslím to zle.Snažím se Ti jen naznačit, kde je zakopaný pes.To je můj pohled, jiným holkám může vadit něco trošku jiného. Co člověk, to názor.

Klokan 23.12.09 17:46

chavah: Tak mi napiš příklad jak to mám dělat správně ,prosím?

Sára 23.12.09 18:00

Klokane, tady se ale nekonal žádný hod na čarodejnice, šlo jen o to, že si prostě jedna uživatelka postěžovala, že tady asi přestane chodit, protože je otrávená z množství zpráv a komunikace v sz zdejších uživatelek, nakonec vysvitlo, že jde především o jednu uživatelku a to o tebe. Já bych řekla, že ostatní už jsme na tebe zvyklé a víme, že máš prostě takový styl psaní a že si na zdvořilostní fráze nepotrpíš. Tato diskuze proběhla v „Co mě dnes parfémově otrávilo“ takže každý si to může přečíst jak to bylo. Nikdo tě za zády nepomlouvá, jde o to si to vyjasnit a je zase klid a mír a máme se tu všechny přece rády.

Bea 23.12.09 18:15

Ahoj Klokane,

tvoje omluva byla moc milá, určitě jsi příjemná „baba“ , e-mailová korespondence postrádá prostě oční kontakt, tón hlasu, výraz obličeje, body language, takže je strohá, každý si ji vysvětlí „podle sebe soudím tebe“, takžes byla asi špatně pochopená.
Takže já doufám, že ještě mnoho spolu zavyměňujeme a zaobchodujeme a zamailujeme.
Měj se hezky a přeji vše nejlepčíííí!!!

melisaa 23.12.09 18:33

Mě zase překvapilo, že jsem byla po výměně odstřiků požádána o napsání hodnocení, samozřejmě jsem napsala, ale když si o něj někdo řekne, bylo by milé ho opětovat, leč nic takového se nestalo.. Ale co, nevadí, jen mě to teď v této souvislosti napadlo, že mi to přišlo divné..

Oreion 23.12.09 18:38
melisaa píše:
Mě zase překvapilo, že jsem byla po výměně odstřiků požádána o napsání hodnocení, samozřejmě jsem napsala, ale když si o něj někdo řekne, bylo by milé ho opětovat, leč nic takového se nestalo.. Ale co, nevadí, jen mě to teď v této souvislosti napadlo, že mi to přišlo divné..

Přesně tento průběh i mě nastal. Přišlo mi to zvláštní. :)

Klokan 23.12.09 18:46

melissa a oreion: Už vám jdu holky napsat hodnocení. :oops: :oops:

Klokan 23.12.09 18:52

Holky , všem se za své chování omlouvám a příště se polepším, jen mi dejte prosím ještě šanci. :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:

chavah 23.12.09 18:58
Klokan píše:
Holky , všem se za své chování omlouvám a příště se polepším, jen mi dejte prosím ještě šanci. :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:

Tady přece není tribunál zločinců, prostě jsme si to vyjasnily.A je­deme dál…

WildOrchid 23.12.09 19:55

Taky musim rict, ze uz jsem si zvykla, ale porad ten zpusob komunikace ve me vzbuzuje jakousi neduveru - vzdyt i toto tema ma uplne stejny nazev jako kdysi mela Krcatko..

takze, pokud stojis o dobre minenou radu, jak zlepsit komunikaci :

  • nekopiruj cizi vety, pis to co opravdu chces, svymi slovy
  • pokud od nejakeho uzivatele neco chces, nebo te jen zajima cena, projdi si celou jeho policku, delej si poznamky, a pak se v jedne zprave zeptej na vsechno. Nic neni horsi nez 10 zprav za sebou na totez. Alespon pak budes vedet kolik toho muzes nakonec koupit ci vymenit, a jake bude spolecne postovne.
  • setri smajliky, obcas je pouzijes na takovem miste, kde to vypada spis jako by sis z nas delala srandu..
ga.pi 23.12.09 19:57

Nás s Daliou tu málem kamenovaly za zdrobnělinky a tebe zase za přímost, nic si z toho nedělej :wink:

Promiňte, že neznám autora citací: [cite]

Kdo chce hledá způsob. Kdo nechce hledá důvod.
Nedopusť, aby si tvoje mozkové závity někdo omotal kolem prstu[/cite]

No, já třeba , když najdu v nabídce k prodeji nějakou nabídku, která mě nadchne, popadne mě v tu chvíli takový mamon a takové silné nutkání ten parfém urvat, že v tu chvíli - rychle rychle píšu SZ s třesoucíma rukama, aby mě nikdo nepředehnal, s tlukoucím srdcem až v gatích a vždy, jak už zprávu odešlu (s hlubokým oddechnutím) si uvědomím, že zas chybělo pozdrav, tu špatné oslovení, tu žádné - zkrátka pořád něco.. Samozřejmě vím, co se správně má, ale je to prostě takový druh trémy, roztržitosti či co…v rámci toho padání na klávesnice - asi jsme některé v tom postižení ještě hůř, než ostatní. To zatmění mysli může mít u některých i takovéto fatálnější důsledky. Tak bych se zastala naší nešťastné družky…

Mirka 23.12.09 21:18

mě nejvíc vadí obchod, který se vleče, pak se domluví, a pak z něho sejde - kupující nemá peníze, ev. se už vůbec neozve. V případě, že jsem připravila odstřiky, je to fakt na přeshubu.

Teď tedy nepíšu o Klokan, páč s ní jsem nekšeftila a byla jsem dosud téměř ušetřena jejího ataku. Asi proto, že skoro neprodávám a hlavně, nemám poličku :lol:

Mmch, Klokanko, kolik jsi za poslední 3 měsíce odeslala SZ? Přijde Ti to normální?

Navíc, těžko to omlouvat rozechvěním z nákupu, protože SZ mají stejnou formu i při průzkumu cen vůní, které dotazovaná neprodává :roll: .

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama