Zpráva pro všechny naštvané z mé komunikace

Klokan 22.07.09 21:22

Zpráva pro všechny naštvané z mé komunikace

Velmi mě mrzí jestli jsem vás vícero zprávami nějak urazila , nebo naštvala, nebo znechutila. :cry: :oops:

Opravdu se moc omlouvám . :cry: :cry: :cry:

Něchtěla jsem nikomu ublížit.
Zlepším se , opravdu.

Reklama

Daisy.zlouky 22.07.09 21:25

Nemyslím to opravdu jízlivě,ale toto asi do Neparfémové kecárny né?

Širín 23.07.09 07:26

No, jízlivě to poněkud zní… psát to sem má smysl asi takový, že to je téma hned první na fóru.
Dále, pokud se někdo omlouvá, tak je myslím úplně jedno, kde to je (pokud to není v každém tématu…).
Karcatko :) se tu taky omlouvala, takže bych asi komentáře nechala a brala omluvu jako fakt. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Jinak mě docela začíná štvát, jak tu každý přesně ví, co kam patří, jak co má psát atd.
Elitářství… poněkud… někdy.
:vomit:

Veverka 23.07.09 08:06

Souhlasím s Širín - omluva je omluva a je podle mě jedno, v jakém je tématu. Koneckonců o dámské vůně jde v tomto případě taky ne? :wink:

Daisy.zlouky 23.07.09 11:47

Šiřín-toto bylo moje první upozornění a opravdu jsem to nemyslela zle,Klokánka neznám,neměla jsem s ním nikdy žádný spor,ani jsem neregistrovala ostatní,zda ano,proto mi přišlo, že by to mělo být jinde,protože ne každého se to týká.Já osobně projedu vždy téměř všechna témata,tudíž nepreferuji,co je první či poslední,čtu je všechny.Asi tak.Skoro mám potřebu se teď omlouvat já.

Širín 23.07.09 18:03

Můžeme to udělat veřejnou omlouvárnu :lol: .
Preventivně se všem omluvit a třeba i dopředu. :lol:

Začínám!

Lyonella 23.07.09 20:28

Omluvte mě, že se nebudu omlouvat. :wink:

vixen 24.07.09 10:44

Vůbec nevím co kde proběhlo :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama