Gel lak

Gel lak oproti klasickému laku lépe drží. Snoubí v sobě výhody klasického lakování a gelové modeláže. Gel lak se nanáší v jedné až dvou vrstvách jednoduše štětečkem a každá vrstva se vytvrzuje v UV lampě. K dostání je také gel lak, který stačí nechat volně zaschnout. Ten vydrží o poznání méně.

Gel lak jako kompromis mezi lakem a umělými nehty

Upravené nehty touží mít každá žena. Málokterá se ale může pochlubit kvalitními a pevnými nehty. Běžné laky vydrží jen pár dní, modeláž nehtů je finančně i časově náročná. Gel lak představuje zlatou střední cestu.

Gel lak nehty neprodlouží, ale zpevní a nalakuje na požadovaný barevný odstín. Nehty budou vypadat velmi přirozeně a upraveně. Velkou výhodou gel laku je skutečnost, že nezatíží vaše vlastní nehty. Aby gel lak dobře držel, je potřeba nanést ho alespoň ve dvou vrstvách a nechat zapéct ve speciální UV lampě.

Proč zvolit gel lak

Gel lak obvykle nevydrží tak dlouho jako gelová modeláž nehtů (kolem 2 týdnů), ale finančně vyjde levněji a čas aplikace většinou není delší než půl hodiny.

Pokud si pořídíte UV lampu, můžete si gel lak aplikovat sama z pohodlí domova. Profesionální manikérky nanesou vrstev více, nejprve základní vrstvu, poté barevnou ve dvou až třech vrstvách a následuje vrchní lak.

Gel lak můžete použít i přes gelové nehty a velmi oblíbená je tato metoda u nehtů na nohou, protože vydrží i více jak 1 měsíc.

Další možností je zakoupit si gel lak, který lze použít bez zapékání v UV lampě. Ten lze aplikovat stejně jako klasický lak, jen s tím rozdílem, že lépe drží.

Výhody gel laku

  • Šetrnější odstranění
  • Neničí vlastní nehty
  • Nižší cena
  • Kratší doba aplikace
Gel lak vám zajistí hezky upravené nehty.Gel lak vám zajistí hezky upravené nehty.

Modeláž a péči o nehty řešíte v diskuzích

Vyzkoušejte tyto gel laky