Kosmetika A-Derma

Cenová relace kosmetiky:

A-Derma je francouzská dermokosmetická značka, která využívá ingredience rostlinného původu. Tato kosmetika je určena i pro silně citlivou pokožku, kterou zklidňuje a zjemňuje. Nabídka značky A-Derma je pestrá, přináší různé řady kosmetiky vhodné pro všechny typy pleti. Klade důraz na kvalitu,... Více o značce >

A-Derma v našem magazínu

Více o značce A-Derma

A-Derma je francouzská dermokosmetická značka, která využívá ingredience rostlinného původu. Tato kosmetika je určena i pro silně citlivou pokožku, kterou zklidňuje a zjemňuje. Nabídka značky A-Derma je pestrá, přináší různé řady kosmetiky vhodné pro všechny typy pleti. Klade důraz na kvalitu, šetrnost a perfektní péči. Není divu, že tato značka zaujímá přední příčku na trhu ve své kategorii.

Společnost úzce spolupracuje s významnými dermatology, všechny produkty jsou bez chemie na čistě přírodní bázi. Kosmetika A-Derma pečuje o každodenně namáhanou pleť a je vhodná pro děti i kojence. Hojí drobné nedokonalosti, zklidňuje začervenalou pleť, má hojivé a protizánětlivé účinky. Využít ji mohou lidé s atopickým ekzémem. Kosmetika A-Derma je zcela bez parfemace.

Důležitou složku tvoří unikátní rostlina Ovsa Rhealba, která se pěstuje v jihozápadní Francii bez hnojiv, pesticidů a fungicidů.

V nabídce A-Derma najdete

Přečtěte si článek Uleví kosmetika A-derma od svědění při atopickém ekzému? Vyzkoušeli jsme to »

Kde zakoupíte?

Kosmetiku A-derma najdete převážně v lékárnách (Dr.Max, Benu a jiné), a to včetně online lékáren (benu.cz). Produkty této značky lze objednat i na oficiálním webu kosmetika-francie.cz.