Kosmetika Alepia

Za vznikem Alepia® stojí setkání dvou mužů v roce 2006. Jedním z nich je Dr. Constantini (zakladatel Alepia®) a druhým H. Harastani (mistr ve výrobě mýdel a specialista na tučné báze v syrském městě Aleppo). První setkání se, díky jejich společnému nadšení a respektu vůči člověku a přírodě,... Více o značce >

Alepia v našem magazínu

Více o značce Alepia

Za vznikem Alepia® stojí setkání dvou mužů v roce 2006. Jedním z nich je Dr. Constantini (zakladatel Alepia®) a druhým H. Harastani (mistr ve výrobě mýdel a specialista na tučné báze v syrském městě Aleppo). První setkání se, díky jejich společnému nadšení a respektu vůči člověku a přírodě, přeměnilo na opravdové přátelství.

Spojili tisíciletou tradiční výrobu s moderními vědeckými metodami, aby tak získali tu nejlepší kvalitu: tradiční aleppská mýdla s různým obsahem vavřínového oleje, šampóny bez chemických detergentů, tekutá mýdla, pleťové krémy s výtažky z rostlin….

Za účelem garance nejvyšší kvality a bezpečnosti produktů spolupracuje Alepia® také s externími laboratořemi kvůli bezpečnostním testům, efektivitě a také mikrobiologickým a dermatologickým testům.

Kvůli válce v Sýrii se výrobce mýdel H. Harastani přidal časem k firmě ve Francii, kam byla výroba převážně přesunuta. Mýdla jsou tak vyráběna přímo mistrem samotným.