AVIRIL dětský olej s azulenem

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Alpa

Popis kosmetiky:

 • Protizánětlivé a protikřečové účinky
 • Mírní kožní záněty
 • Chrání pokožku proti zarudnutí, proleženinám
 • Vhodný pro děti a dospělé

Aviril dětský olej s azulenem čistí a ošetřuje jemnou dětskou pokožku. Obsahuje heřmánek, který má protizánětlivé a křečové účinky a azulen, který napomáhá hojení pokožky. Olejíček promašťuje vysušenou, svědící pokožku. Zklidňuje podrážděnou pleť od slunce, větru a chrání pokožku před proleženinami.

Balení: 50 ml

Je v kategorii

Recenze produktu: AVIRIL dětský olej s azulenem

 • 29.03.20

Naprostá klasika, kterou určitě vyzkoušejte nejen pokud máte děti, ale také pro sebe. Výborné hydratuje a zklidňuje. Za mne je to super poklad za pár korun. Doporučuji všema deseti!

Nahlásit
 • 09.06.19

Asi nebudete věřit naco tento olej používám, ale dala jsem sbohem svým krémům po opalování a i na velké spáleliny ( protože jsem ředitelka vápenky) používám právě tento olej. Přes noc se namažu a druhý den znovu i několikrát a olej příjemně chladí a opravdu vrací pokožku zpět do normálu. Za mě TOP.

Nahlásit
 • 17.05.19

Olej je fajn jako prevence vysušení pokožky, ale na už vysušenou nebo dokonce ekzematickou ho nedoporučuju. Kůže mi akorát zčervená a svědí. Škoda, voní půvabně.

Nahlásit
 • 17.05.19

Super přípravek nejen na dětskou pokožku. Výborně se hodí pro děti i dospělé, co mají citlivou pokožku se sklony k podráždění, případně lehčí projevy atopického ekzému. Olejíček hezky zklidní a promastí dětskou pokožku, ráda jsem používala pro děti po koupání i pro sebe.

Nahlásit
 • 15.05.19

Tohle je strašně super olejíček za bomba cenu. Syna jim mažu po každém koupání a není suchý a krásně voní. Budu požívat i nadále.

Nahlásit
 • 29.11.18

V poměru cena/využitelnost jedině 5 hvězd. Je skvělý na dětskou pokožku (stačí ho maličko), pleť hydratuje a zklidňuje. Dá se s ním i odlíčit, případně nanést na vysušené konečky vlasů. Za mě skvělý produkt, co dlouho vydrží a téměř nic nestojí.

Nahlásit
 • 24.11.18

Tak tenhle olejíček naše Nelinka i její pokožka miluje, hezky hydratuje a pokožka je po něm krásně hebká a rychle se nevysuší. Jen je škoda, že ho nedělají ve větším balení.

Nahlásit
 • 22.11.18

Tenhle olejíček mi evokuje moje dětství. Když jsem v těhotenství nakupovala věci pro miminko, padl mi Aviril olejíček okamžitě v drogérii do oka. A kupuji ho stále dokola. Mažu s ním syna po koupání, voní to krásně čistě miminkovsky a synovi to na tělíčku nenadělá žádnou paseku. Navíc s mi líbí, že to není v plastu.

Nahlásit
 • 18.11.18

Olejíček již používala má máma, když jsme byli miminka. Musím říct, že tak jak s ním byla spokojená i ona před 25 lety, tak jsem spokojená i já. Stačí malá kapička s kterou v pohodě natřu celé tělíčko mého syna. Jeho pokožka je heboučká a hlavně je tak voňavý. Jediná nevýhoda je, že je v malém balení, takže po každodenním koupání určitě nevydrží třeba 2 měsíce, takže se musí dokupovat častěji, ale určitě bych neměnila.

Nahlásit
 • 21.09.18

Olejíček jsem kdysi používala na mojí atopickou pokožku. Obecně mi dětská kosmetika celkem vyhovuje. Ale s tímto výrobkem jsem spokojená moc nebyla.
Olejíček se na mojí kůži ale choval nevyzpytatelně. Byla doba, kdy mi vyhovoval a používala jsem ho pořád dokola, ale pak se něco breaklo a kůže mě bezprostředně po jeho nanesení začala svědit. Pak zase přišla klidná fáze a pak zase svědící fáze a tak pořád dokola. raději jsem ho pak přestal používat. Na mě je balení malé, skleněná lahvička zase nepraktická, olejíček mi po lahvičce stéká a všechno je od oleje pak celé upatlané. Vůně je taková oldschoolová; nějak jsem jí nepřišla na chuť.
Dneska znám lepší výrobky a hlavně lepší oleje, takže nekupuju.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Alpa

O značce Alpa