Kosmetika Avon

Cenová relace kosmetiky:

Značka AVON vznikla na konci 19. století. Zakladatelem je obchodník David McConnell, který začal ke knihám přidávat dárek v podobě malé vůně. Časem se vůně staly žádanější než světová literatura, a proto v roce 1886 založil svou vlastní kosmetickou společnost s názvem California Parfume... Více o značce >

Avon

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »

Avon v našem magazínu

Více o značce Avon

Značka AVON vznikla na konci 19. století. Zakladatelem je obchodník David McConnell, který začal ke knihám přidávat dárek v podobě malé vůně. Časem se vůně staly žádanější než světová literatura, a proto v roce 1886 založil svou vlastní kosmetickou společnost s názvem California Parfume Company.

McConnell věřil, že nejdůležitější je osobní zkušenost a přímý prodej. První AVON Lady byla paní P. F. E. Albee. V roce 1929 se na trhu objevila řada výrobků pojmenovaná podle rodného města jednoho z nejoblíbenějších autorů Davida McConnella, kterým byl slavný spisovatel William Shakespear: Stradford upon Avon. Díky popularitě názvu se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc. V České republice AVON působí od roku 1991.

AVON nabízí širokou škálu výrobků z 5 oblastí:

AVON zahrnuje značky, jako je Anew, Solutions, Planet Spa, Avon Color, Advance Techniques, Naturals, Luxe, Avon Baby a další.

Značka podporuje a pořádá charitativní projekty, například Avon pochod proti rakovině prsu a Avon proti domácímu násilí.

Kde koupíte?


Produkty AVON se prodávají ve více než 100 zemích prostřednictvím reprezentantů tzv. Avon Lady. Katalogy u značky AVON fungují od roku 1896.

Historicky nejrychleji prodaný výrobek je parfém Outspoken, který vznikl ve spolupráci se zpěvačkou Fergie.