Shimmering Skin Perfectior Pressed Mini Rozjasňovač v cestovní velikosti

Recenze & zkušenosti:

Značka:

Becca

Popis kosmetiky:

Rozjasňující pudr pro neodolatelně hladkou, hedvábnou a přirozeně zářivou pleť. Obsahuje hydratační činidla, které vaši pokožku intenzivně hydratují. Unikátně lehká textura s pokožkou dokonale splyne a vytvoří přirozený vzhled.

Je v kategorii

Recenze produktu: Shimmering Skin Perfectior Pressed Mini Rozjasňovač v cestovní velikosti

  • 28.08.19

Stačí použiť len malé množstvo a na tvári si vykúzlite krásne rozjasnenie a zdravo vyzerajúcu pleť. Musím sa priznať, že rozjasňovaniu som dosť podľahla a pleť si rozjasňujem skoro pri každom líčení. Tento rozjasnňovač je skvelý a to mini balenie mám doma už rok a stále ho tam je dostatok.

Nahlásit
  • 26.08.19

Rozjasňovače od Beccy miluju, daji se krásně vrstvit,vypadají přirozeně a jejich odlesky hrají vsěmi barvami. Doporučuji

Nahlásit
  • 22.05.19

Becca tyhle produkty umí. Rozjasňovač se dá krásně vrstvit, takže vytvoříte krásné denní líčení nebo i více výrazné večerní líčení. Určitě ji můžete využít i jako oční stín. Určitě stojí za vyzkoušení.

Nahlásit
  • 03.05.19

Krásné malé cestovní balení rozjasňovače, kterej je krásnej, přirozenej a zářivej. Vydrží na tváři celý den a nanáší se lehce, dá se v pohodě vrstvit pro velký efekt a taky vypadá dobře ve vnitřním koutku.

Nahlásit
  • 13.09.18

Krásný obal vhodný na cestování. Rozjasňovač používám už měsíc a zatím nevypadá, že by ho ubylo. Je vážně lehký a jednoduše se nanáší, stačí troška. Lepší jsem ještě neměla. Vydrží i hodně dlouhý den a nemusím ho nikde tahat.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

O značce Becca