They´re Real!

Značka:

Benefit

Popis kosmetiky:

Prodlužující řasenka pro efekt umělých řas.

  • 28.10.18

Úžasná řasenka. Neslepuje, prodlouží a zahustí. Na mně vydrží, dokud neodlíčím. Jediné co tak některé odličováky na ni, nestačí, ale to mně nevadí. Vyplatí se za každou korunu.

Nahlásit
  • 02.10.18

Naprosto skvělá řasenka! Sice patří mezi ty dražší kousky, ale dělá to, co má. Neobtiskuje se, nedělá žmolky a vytvoří efekt kočičích řas tak, jak to máme rády. Trošku slepuje, ale nám to nevadí. Jen doporučujeme před použitím produkt v řasence otřít, aby se vám na řasách nevytvořily nepěkné nánosy.

Nahlásit
  • 20.09.18

Výborná řasenka, dělá mi krásně natočené řasy, prodlouží je, zahustí a vůbec neopadává. Je pravda, že maličko slepuje, což nemusí každému vyhovovat, ale mně se toto naopak líbí. Jinak kartáčky gumové normálně ráda nemám, ale u této řasenky mi vůbec nevadí. Jednu hvězdičku odebírám pouze za to, že se hrozně špatně odličuje, ale je to vlastně za cenu toho, že pak během dne bezvadně drží. Za mě ano!

Nahlásit
  • 20.09.18

Řasenka nabírá moc barvy, mé řasy slepuje a bambulka na konci je k ničemu, protože má štětinky moc daleko od sebe, takže funkce dobarvení řas v koutku oka se stává hororovým zážitkem. Bohužel, tuto řasenku nedoporučuji.

Nahlásit
  • 15.09.18

Ačkoliv nejsem milovnicí gumových kartáčků, tato řasenka byla dlouhou dobu mým věrným společníkem v kosmetické taštičce. Vytvoří krásné, rozčesané řasy. Nelepí je. Super efekt. Mohu doporučit. :)

Nahlásit
  • 14.09.18

S řasenkou They're Real mám takový zvláštní vztah. Udělá krásné řasy a bežně na ni dostávám komplimenty. Hezky vydrží celý den a ani sport není problém. Má jen jedno mínus a tím je kartáček, se kterým se mi hůře manipuluje

Nahlásit
  • 13.09.18

Výborná špirála, ktorá riasi dokonale predĺži!
Aplikácia je pomocou špeciálnej kefky výrazne jednoduchšia a dostanete sa s ňou skutočne aj k tým najjemnejším riasam. A efekt je zaručený!
Rýchlo schne, neopadáva, oči nedráždi, riasy nezaťažuje a vydrží po celý deň!

Nahlásit
  • 21.03.18

Dobrá řasenka, kterou ráda jednou za čas ráda použiji. Má ale zrádný kartáček, který štípe. Ostatní bych s ní raději nelíčila. Občas jsem se omylem škrábla do oka a pak jsem slzela jako blázen. Řasy dělá ale krásné.

Recenze pochází z článku www.ok-makeup.cz/…n-zari-2017/

Nahlásit