• 22.03.19

Má nádhernou přírodní vůni, která odličování zpříjemňuje a zůstává na pokožce ještě dlouho po něm… pravda, i s mastnějším filmem, který mi ale v tomto případě není nepříjemný. Olej nepění a jeho smývání vodou se mi neosvědčilo tolik jako vatový tamponek. Smyje líčení i nečistoty naprosto skvěle.

Nahlásit
  • 20.03.19

Bylinková čisticí nálož od Bio-Aroma naši pleť potěšila. Odlíčení je rychlovka. Stačí rozetřít mezi dlaněmi, nanést na obličej, jemně zakroužit, opláchnout… a vše je dole. Žádné žmoulání ani pálení očí vás nečeká. Použít lze i v kombinaci s tamponkem. Odličovací olej od Bio-Aroma oceníte hlavně v případě, že máte mastnou a problematickou pleť. Mimo čisticí složky totiž obsahuje jojobový olej a heřmánek, díky kterým působí protizánětlivě, urychluje hojení a zklidňuje pokožku. Vytáhly jsme ho občas během našich ženských dnů, kdy nám v důsledku změny hormonů vyrašily nevzhledné pupínky, a dost nám zkrátil trápení. Naopak pokud máte suchou pleť, nemusí vám sednout.

Nahlásit
  • 14.03.19

Stačí jen pár kapek na prsty, nepotřebujete žádný vatový tamponek, vmasírujete, opláchnete a odlíčení je hotovo. Tedy skoro. Ještě počítejte s dalším nutným krokem čištění pleti, protože po olejíčku vám na obličeji zůstane pořádná vrstva mastného filmu – nepřemění se v pěnu tak jako jiné odličovací olejíčky. Plusové body dávám hlavně jeho přírodnímu složení, nevtíravé vůni a dobré schopnosti odlíčit, následné zbavování se mastnoty ale nepatří zrovna k nejpříjemnějším kosmetickým úkonům.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika BioAroma

Esenciální olej Levandule BioAroma

  • Zuzana Sulanova ohodnotil/a
  • 9 recenzí

Přírodní sprchový gel s jasmínem a olivovým...

  • Arome testování ohodnotil/a
  • 5 recenzí

O značce BioAroma

100% přírodní řecká kosmetika BioAroma neobsahuje žádné chemické látky (ani vodu). Její složení tvoří čistě přírodní látky, rostlinné oleje, esenciální oleje a výtažky z bylin. Produkty se vyrábí ručně na Krétě a nejsou testovány na zvířatech.

Diskuse o této kosmetice

Nejnovější článek