Bourjois Blush tvářenka

Značka:

Bourjois Paris

Popis kosmetiky:

Kosmetika BOURJOIS Paris BOURJOIS Paris Blush Tvářenka. Tvářenka s jemnou a lehkou strukturou.Dodává zdravý lesk a přirozený výsledek. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru..

Je v kategorii

  • 12.03.18

Do této tvářenky jsem se zamilovala hned po prvním nánosu. Je prostě dokonalá ve všech směrech. Balení je fakt nyny. Je maličké, na drobný magnet a vevnitř je malinkatý zahnutý štěteček a droboulinké zrcátko. To je super, protože si můžete upravit make up i behěm dne. Díky tomu, že je tvářenka zatavená, tak máte jistotu, že se nerozbije. Teda, nějaký expert by to jistě při snaze zvládnul, ale normálně je bytelná. Tvářenka je opravdu velmi dobře pigmentovaná, takže stačí jen párkrát přetáhnout štětečkem a je dost výrazná. Vydrží na obličeji pěkná zhruba čtvrt dne. Když už jsem u toho štětečku, tak je sice fajn, že je přiložený do tvářenky, ale neoplývá nějak vysokou kvalitou. Postupem času se čepýří a není příjemný. Ale to je vzhledem k ostatním aspektům maličkost.
Bourjois má na výběr z několika odstínů, myslí jak na světloulinkou pleť, tak i na tmavší odstíny pleti.
Značka Bourjois dělá od pohledu roztomilé produkty. Hned jsem si koupila i zatavené stíny, se kterými jsem byla taktéž spokojená. Rozhodně vyzkouším i jejich jiné produkty. Zálusk si dělám na řasenky a rtěnky.

Nahlásit
  • 28.05.18

Jedna z mých nejmilejších tvářenek. Maličká, avšak s nekonečným obsahem, skladná, obsahující zrcátko. Za mě je tedy štěteček dost nepoužitelný, ale tvářenka samotná je úžasná. Tím, jak je maličká, hodí se na cestování. Je zapečená, takže jsem si jistá, že se mi v kabelce nerozbije a i když ji používám často, je jí stále hodně. Nemusím si dávat pozor na to, zda mám či nemám lehkou ruku, protože jí na štětec tolik nenaberu. Bourjois má tyto tvářenky v mnoha krásných odstínech, takže si vybere úplně každý.

Nahlásit
  • 02.06.18

Tvářenka má fakt skvělý balení - je malá, ale vydrží neskutečně dlouho. Skvěla věc do kabelky - může se tam převalovat fakt dlouho, upadnout, ale furt drží. Pigmentace pro mě tak akorát a odstíny krásně sednou. Přes den je třeba tak dvakrát upravit - vytrácí se tedy trochu rychleji. Má i velmi příjemnou vůni, připomíná mi takové ty staré klasické parfémy. Doporučuji, myslím, že nebudou zklamané ani ženy, které obvykle sahají po dražších produktech.

Nahlásit
  • 12.06.18

Tahle tvářenka mě naučila používat pravidelně tvářenky. Už jen balení. Štěteček je droboučký, ale skvěle plní funkci. Součástí vnitřní strany víčka je minizrcadlo, které pomůže aspoň odhadnout kolik a kam. Balení skvěle drží a v kabelce se nerozbíjí a nerozsypává. Růžové odstíny rozzáří mou světlou pleť a navíc fakt krásně voní po ovoci.

Nahlásit

Reklama


Reklama