Bourjois Blush tvářenka

Značka:

Bourjois Paris

Popis kosmetiky:

Kosmetika BOURJOIS Paris BOURJOIS Paris Blush Tvářenka. Tvářenka s jemnou a lehkou strukturou.Dodává zdravý lesk a přirozený výsledek. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru..

Je v kategorii

  • 12.03.18

Do této tvářenky jsem se zamilovala hned po prvním nánosu. Je prostě dokonalá ve všech směrech. Balení je fakt nyny. Je maličké, na drobný magnet a vevnitř je malinkatý zahnutý štěteček a droboulinké zrcátko. To je super, protože si můžete upravit make up i behěm dne. Díky tomu, že je tvářenka zatavená, tak máte jistotu, že se nerozbije. Teda, nějaký expert by to jistě při snaze zvládnul, ale normálně je bytelná. Tvářenka je opravdu velmi dobře pigmentovaná, takže stačí jen párkrát přetáhnout štětečkem a je dost výrazná. Vydrží na obličeji pěkná zhruba čtvrt dne. Když už jsem u toho štětečku, tak je sice fajn, že je přiložený do tvářenky, ale neoplývá nějak vysokou kvalitou. Postupem času se čepýří a není příjemný. Ale to je vzhledem k ostatním aspektům maličkost.
Bourjois má na výběr z několika odstínů, myslí jak na světloulinkou pleť, tak i na tmavší odstíny pleti.
Značka Bourjois dělá od pohledu roztomilé produkty. Hned jsem si koupila i zatavené stíny, se kterými jsem byla taktéž spokojená. Rozhodně vyzkouším i jejich jiné produkty. Zálusk si dělám na řasenky a rtěnky.

Nahlásit

Reklama


Reklama