Kosmetika Butterbean Organic

Cenová relace kosmetiky:

Značka Butterbean Organics pochází ze slunné Floridy a nabízí kvalitní kosmetiku na opalování. Zaměřuje se na vývoj minerálních ochranných krémů proti slunci, které neobsahují syntetické látky a mají dostatečný ochranný faktor (SPF). Hlavními surovinami jsou kokosový olej a bambucké máslo,... Více o značce >

Více o značce Butterbean Organic

Značka Butterbean Organics pochází ze slunné Floridy a nabízí kvalitní kosmetiku na opalování. Zaměřuje se na vývoj minerálních ochranných krémů proti slunci, které neobsahují syntetické látky a mají dostatečný ochranný faktor (SPF). Hlavními surovinami jsou kokosový olej a bambucké máslo, které jsou doplněny o antioxidanty a vitamíny pro ještě lepší ochranu pokožku a její vyživení.

Všechny krémy Butterbean Organics jsou voděodolné, vydrží dlouho a nezanechávají bílý film. K dostání jsou v recyklovatelných obalech, které jdou ruku v ruce s přírodou a ekologií.

Značka si zakládá na kvalitě, kosmetika je vhodná pro celou rodinu včetně našich nejmenších. Ve složení krémů nenajdete ani stopu po složkách z ropy, alkoholu a sóji. Suroviny, ze kterých jsou produkty Butterbean Organics, jsou čistě rostlinného původu. Zakladatelka značky je matkou pěti dětí a proto klade důraz, aby kosmetika, kterou nabízí, byla nejen účinná, ale také bezpečná.

Nabídka značky zahrnuje

Kde koupíte?

Produkty Butterbean Organics zakoupíte online na bioorganica.cz, nuspring.cz a v e-hopu Dr. Max.