Kosmetika COCOES

Cenová relace kosmetiky:

COCOES je značka české kosmetiky, která nabízí přírodní produkty vyrobené z kokosového oleje. Olej je za studena lisovaný v nejvyšší BIO kvalitě. Společnost COCOES vychází z předaných zkušeností a receptur asijské kultury.

Kokosový olej nejenže patří mezi superpotraviny, ale má doslova zázračné účinky i v péči o naši krásu. Pokožku dokáže krásně promazat i hydratovat, takže zůstává hladká, jemná a bez vrásek. Stejně blahodárně působí i na vlasy, protože posiluje kořínky a proniká do hloubky vlasu, takže klidně zastoupí kondicionéry.

Značka COCOES vyrábí kosmetiku tak, aby plně pokryla potřeba zákazníků a dbá na transparentnost jednotlivých produktů. U každého najdete bližší informace k aktivním složkám i dalším obsaženým látkám.
Značka COCOES dbá i na design svých produktů, kde dominuje černá a bílá barva. Protože v jednoduchosti je krása.

V nabídce COCOES se nachází

V portfoliu značky najdete pouze super přírodní kosmetiku, která je zabalena v eko obalech a má ty nejlepší účinky na naši pokožku a vlasy. COCOES kosmetiku si oblíbí také vegani a samozřejmostí je, že není testována na zvířatech.

Kde zakoupíte?


Kosmetiku COCOES zakoupíte na oficiálním e-shopu značky cocoes.cz nebo ve vybraných drogeriích či parfumeriích (například fann.cz).