Comodynes odličovací ubrousky pro normální pleť

Značka:

Comodynes

Popis kosmetiky:

COMODYNES ODLIČOVACÍ UBROUSKY pro normální pleť. Hypoalergenní odličovací ubrousky pro normální pleť. Nahrazují v jediném kroku účinky čistícího mléka, odličovače očí a tonika. Zanechávají pleť svěží a hebkou. Dermatologicky testováno. Bez parabenů.

Je v kategorii

  • 10.12.19

Za mě velká spokojenost. Nedokážu posoudit, zda jsou na trhu horší či lepší odličovací ubrousky. Odličovací ubrousky jsem dostala k otestování, tak jsem si namalovala oči a poprvé takovýto produkt vyzkoušela. Řasenku, stíny, rtěnku jsem v pohodě odlíčila. Make up prozatím nepoužívám, ale pleť byla po odlíčení svěží a nepodrážděná. Na cesty ideální.

Nahlásit
  • 28.11.19

Nevím, odkud se tu vzal názor, že by ubrousky měly být ekologické! Že by byly udělány z nějakého materiálu, který by se rychleji rozložil (podobně třeba jako Perlan)? To jsem si nikde na štitku nepřečetla. Takže nechápu původ tohoto názoru.
Jinak ubrousky jsou fajn. Napuštěné jsou tak akorát, i když o malinko víc bych je napuštěné snesla, to je pravda. Voní nenásilně, takže i v tomto ohledu jsou příjemné. Když si odličuji oči, tak mě v nich neštípe ani nepálí a ačkoliv trpím na citlivou pleť, mám ji po odlíčení v pohodě. Ubrousky se tahají po jednom, ne jako u jiných značek, že místo požadovaného jednoho jich vytáhnete třeba pět.
Jsou ideálním pomocníkem při cestování, když si nechcete s sebou tahat pleťovou vodu a tamponky. Doporučuji.

Nahlásit
  • 26.11.19

Skladné, lehké a ekologické. Ubrousky nebudu používat stále, ale hodí se mi jako skladnější varianta pro cestování. Jedním ubrouskem se perfektně odlíčím, dokonce bych mohla mít i menší.

Nahlásit
  • 21.11.19

Super easy odlíčení. Původně jsem chtěla nechat na cesty, ale používám doma. Skvěle sundá řasenku, stíny a rtěnku… víc pozornosti vyžaduje jen dermacolí tužka na oči, která ale jde odlíčit dost blbě čímkoliv. Vůně jemná, téměř nijaká, ulepenost 0. Za mě nejlepší dosud vyzkoušené odličovací ubrousky.

Nahlásit
  • 01.11.19

Comodynes Odličovací ubrousky pro normální pleť jsou skvělým řešením na cestování. Make-up se odlíčí jedním tahem, pleť zanechávají svěží a hebkou.

Nahlásit
  • 31.10.19

Dle mého nejjednodušší způsob odlíčení jaký je vůbec možný. Odličovací ubrousky užívám často, ale tyto mě nadchly více než jiné. Jsou akorát vlhké a odlíčí téměř jedním tahem. Nedráždí ani oči při odličování řasenky.

Nahlásit
  • 31.10.19

Odličovací proces nesnáším a vždy to je trochu oříšek. Z neznámého důvodu mi nikdy nejde přecizně odlíčit řasenka. Byla jsem zvědavá, zda to tyto ubrousky zvládnou. Vedly si rozhodně lépe než všechny, které jsem doposud vyzkoušela, ale řasenku jsem musela dočistit micelární vodou.

Celkově je ale hodnotím jako skvělé. Jsou mokré tak akorát, dostatečně veliké a jejich vůně mi nijak nevadí. Pleť je po nich vyčištěná a není podrážděná. Super je i balení. Je pevné a zavírání opravdu drží, takže nemají šanci vyschnout. Doporučuji.

Nahlásit
  • 31.10.19

Tyhle odličovací ubrousky jsou naprosto super. Ihned jsem si je doslova zamilovala a rozhodně se k nim budu vracet. Jsou i super na dovolenou, protože nejsou těžké, nezaberou mnoho místa a mohu je tak mít stále při ruce. Za mě tedy super vychytávka.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

O značce Comodynes

Comodynes je španělská značka luxusní kosmetiky pro nejnáročnější klienty. Během své výroby se zaměřuje na využití inovativních technologií a neustále zdokonaluje své receptury. Comodynes je součástí laboratoří Dermofarm.