Samoopalovací tělová rukavice

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Comodynes

Popis kosmetiky:

SAMOOPALOVACÍ TĚLOVÁ RUKAVICE Poskytuje rovnoměrné opálení za pouhé tři hodiny po aplikaci. Jedna rukavice obsahuje dostatečné množství samoopalovací látky na pokrytí celého těla. Dermatologicky testováno. Bez parabenů.

Je v kategorii

Recenze: Samoopalovací tělová rukavice

 • 10.03.20

Vyzkoušela jsem už nespočet samoopalovacích krémů a každý sliboval opálení bez fleků a až na pár kousků, jsem vždy byla flekatá. Tak jsem byla zvědavá, jak dopadne tato rukavice. Byla jsem lehce skeptická, ale pracovalo se mi s rukavicí perfektně, hodně záleží, jak si pokožku před aplikací připravíte, já si udělám peeling a pořádně se před tím ještě namažu krémem, hlavně kolena. Dokonce mi to vystačilo na celé tělo:). Určitě dobrý nápad a palec nahoru.

Nahlásit
 • 10.03.20

Samoopalovcí krémy jsem nikdy moc nepoužívala, ale po vyzkoušení téhle rukavice jsem změnila názor. Líbí se mi chytré a snadné použití, nezanechává fleky a hlavně výsledek opravdu stojí za to. Za mě skvělé řešení a vychytávka.

Nahlásit
 • 03.03.20

Super vec na cesty. Zbalila som si ich na hory a teda musím povedať, že poslúžili. I keď odolný voči wellness nie sú úplne. Fľaky nezanecháva, 1 rukavica vystačí na celé telo takže spokojnosť.

Nahlásit
 • 03.03.20

Nápad je to skvělý, ale rukavice dělá fleky. Vrátím se k mému oblíbenému pěnovému samoopalováku.

Nahlásit
 • 02.03.20

Neviem, či som zle postupovala, ale bola som fľakatá. Rukavica vystačila na celé telo, s aplikáciou som nemala problém. Ale tie fľaky :(

Nahlásit
 • 02.03.20

Rukavice mi na rozdíl od ubrousku moc nesedla. Vadí mi, že při aplikaci na celé tělo je ke konci rukavice sušší a tím pádem nanesení opalovacího séra nepravidelné. Nebyla jsem vyloženě flekatá, ale opálení nepůsobilo přirozeně jako celek. Při použití třeba jen na dekolt a ruce do šatů, budiž, ale na celé tělo určitě ne.

Nahlásit
 • 01.03.20

Tak tohle za mě fakt ne. Samoopalováků jsem zkoušela dost. Tahle rukavice vyniká tím, že dodává opravdu krásnou barvu. 1 rukavice vystačí na celé tělo, ale teda žádný produkt mě zatím neproměnil v tak špičkového flekatce obecného. Bez legrace, žádný můj samoopalovací pokud nedopadl tak strašně flekatě. A to je zima, mažu se téměř denně, použila jsem předtím peelingový ubrousek. No nevím, je to možná rukama, ale tohle byla docela tragédie.

Nahlásit
 • 01.03.20

Po peelingovém ubrousku jsem zkusila použit tuto rukavici. První jsem vzala nohy, je zima kdyžtak by byly schované pod oblečením kdybych náhodou byla flekatá. Za mě mi rukavice moc nevyhovuje. Ač se mi s ni docela dobre pracuje nohy opravdu flekaté byly a to nejsem v samoopalovani laik. Na rukou to dopadlo lépe, ale přesto jsem par flíčků našla. Jinak vůně je neutrální, nijak nezapáchá a jde použit velmi rychle.0

Nahlásit
 • 29.02.20

Bohužel o samoopalovací rukavici nemůžu říct nic pozitivního. Byla jsem velmi zklamaná, když jsem viděla ty fleky. Nápad super, ale to je tak vše.

Nahlásit
 • 27.02.20

Táto rukavica je veľmi zaujímavá a vystačí na celé telo. Nerobí fľaky a pokožka nie je oranžová.

Nahlásit
 • 24.02.20

Moje první zkušenost produktu na samoopalování. Musím říct, že jsem byla mile překvapena… Rukavice je hodně nasáklá, takže bez problému vystačí na celé tělo. Aplikace je opravdu rychlá a snadná, takže to zvládne opravdu i naprostý laik. Výsledek se dostaví během pár hodin. Barvu jsem čekala více do hněda, ale i přesto to byla krásná přirozená barva a bez fleků. Barva vám na těle vydrží cca 10 dnů i dýl, podle toho jak se o pokožku staráte. Za mě ano.

Nahlásit
 • 18.02.20

Rukavice vystačí na celé tělo, což je super a aplikace je jednoduchá. Avšak oproti ubrouskům této značky mám trochu fleky

Nahlásit
 • 18.02.20

Pro přirozený vzhled opálení doporučuji předem udělat peeling. Barva je krásná, jednotná a bez fleků. Vystačí na celé tělo, což je skvělé.

Nahlásit
 • 16.02.20

Rukavice je přijemně nasáklá samoopalovací látkou a aplikace s ní je velice rychlá a efektivní. Výsledným efektem je broznově opálená pokožka po několika hodinách. Opět aplikace bez zápachu, což mě strašně baví! :) Upřímně si ale nejsem jistá, jestli by jedna rukavice vystačila každému na celé tělo. Za výsledný efekt dávám palec nahoru :)

Nahlásit
 • 16.02.20

Rukavice je dostatečně nacucaná tak, aby vystačila na celé tělo a pracuje se s ní dobře. Ale opálení je hodně intenzivní a já ho měla flekaté a celkově nehezké, takže rukavice za mě ne-e, samoopalovací ubrousky téže značky byly určitě lepší. :)

Nahlásit
 • 15.02.20

První produkt na samoopalování, kde výsledek byl u mě vidět již po prvním použití. Rukavice je hodně nasáklá, takže bez problému vystačí na celé tělo. Aplikace je snadná a rychlá, já po aplikaci ještě rozetřela pořádně rukama a výsledkem byla přirozeně hnedá barvička bez fleků. Oceňuji, že nesmrdí jako klasické samoopalováky.

Nahlásit
 • 15.02.20

U rukavice jsem se bála, že budu mít dlaně díky delšímu vystavení výrazněji zabarvené, tak jsem si aktivně umyla ruce mýdlem a akorát jsem docílila toho, že tam samoopalovací látka nezůstala a měla jsem je světlé Viz fotka. kdybych to neudělala, byl by výsledek pěkně rovnoměrný - moje chyba. Taky si na fotce trochu stíním telefonem, to se omlouvám. Odstín opálení mi udělal moc pěkný, dost podobný reálnému opálení od sluníčka. Samoopalovák jsem aplikovala na celé tělo kromě obličeje, prvních pár dní držel jako přibitý, nehnul s ním ani solný peeling. Po týdnu se začal smývat a na pár kritičtějších místech, kde se více potím, lehce flekatět (což ale považuji za naprosto normální jev). Celková výdrž i výsledek mě mile překvapil!

Nahlásit
 • 15.02.20

Samoopalovací rukavice mi přišla jako celkem praktický způsob samoopalování, přesto mi bohužel vůbec nesedla. Samoopalovákem je nacucaná až až, takže v pohodě vystačí na celé tělo, ale výsledné opálení co do barvy připomíná spíš oranžovou a byla jsem po použití šíleně flekatá:(. Takže znova už bohužel zkoušet nebudu.

Nahlásit
 • 15.02.20

Byla jsem zpočátku skeptická, ale ani jsem netušila, jak mě tato rukavice překvapí. Nedělá žádné oranžové nádechy, opálení je přirozené. Intenzivní vydrží celé tři dny, poté se začne pomalu ztrácet. Určitě doporučuji si před aplikací udělat scrub celého těla a všechna suchá místa pořádně namazat tělovým krémeme.

Nahlásit
 • 14.02.20

Co se kvality zbarvení týče, tak je velice dobrá - jemná a přirozená. Opálení je moc pěkné a neflekaté. Oproti ubrouskům se s ní lépe pracuje (minimálně mě přijde příjemnější). Určitě při mytí nesahejte po bílém ručníku.
Opálení mi vydrželo celkově pár dní - snižovalo se postupně a přirozeně. Neměla jsem žádnou alergickou reakci apod. Při nanášení jsem si neodpustila vzít rukavice, abych náhodou neměla zbarvené nehty.

Nahlásit
 • 14.02.20

Opálení je přirozené a za 3 hodiny už vidíte výsledky. Rukavice je praktická dobře se s ní pracuje, produkt pěkně voní a po zaschnuti nelepí ani nemáte pocit, že na pokožce něco máte. Na druhou stranu jsem asi mimořádně nešikovná, ale neumím s produktem pracovat tak, abych nebyla samej flek. Takže rukavici doporučuji fakt jen šikovným slečnám, které se samoopalovacími produkty umí pracovat.

Nahlásit
 • 14.02.20

Samoopaľovacia rukavica je jeden veľký zázrak. Rýchla a jednoduchá aplikácia, krásna zlatista pokožka bez fľakov a vysušenej položky. Celá rukavica je dosť mokrá, takte s ňou natriete celé telo a to skutočne rýchlo. Opálenie je viditeľné už do dvoch hodín, ale odporúčam si to naniesť oveľa skôr pred akciou, aby sa pokožka dokonale zafarbila. Vôňa je opäť veľmi príjemná, jemná, nijak nedráždi. Páči sa mi krásne opálenie, nebudete nijak neprirodzene oranžová práve naopak a to ja som dosť bleduľa a opálenie bolo skôr zlatisto hnedé. Dbajte na dostatočne vysušenie pokožky aby ste si nezašpinili oblečenie. Pre mňa je tento produkt veľkým prekvapením. Nestretla som sa ešte s niečím takým a odporúčam ho.

Nahlásit
 • 12.02.20

Rukavice je poměrně praktický vynález a ještě jsem se s takovou formou samoopalováku nesetkala, nicméně jsme si nesedli. Já mám velmi velmi bledou pleť a opálení, které navíc bylo flekaté, jsem měla oranžové. Ještě, že jsem ji nepoužila i na obličej, zbytek těla jsem do vymytí schovávala. Oceňuji a 2 hvězdy dávám za praktičnost, poměrně dostačující množství produktu a za to, že jsem necítíla takový ten klasický zápach samoopalováku.

Nahlásit
 • 11.02.20

Opálení pomocí téhle rukavice je intenzivní, barva je příjemná. Nemám zde problém s oranžovými tóny. Rukavici si nasadíte přímo na ruku, je tedy nutné ihned po aplikaci ruce důkladně umýt mýdlem. Nebojte, žádné zažloutlé dlaně vás nečekají. Rukavice vystačí na celé tělo včetně obličeje, ale musíte dávat sakra dobrý pozor, abyste samotný produkt aplikovali všude stejně. Není nijak zabarvený a nedoporučuji tedy spěchat. Kolena a nárty včetně dalších suchých míst, která na sobě najdete, doporučuji natřít tělovým mlékem, zabráníte tak nechtěným flekům.
Nesmrdí tolik jako jiné samoopalováky, přesto však cítit je. Jednorázové balení je super, pokud se chystáte na ples a samoopalovací přípravky běžně nepoužíváte.

Nahlásit
 • 10.02.20

Za mňa na prvýkrát veľmi podarená vec. Praktická aplikácia a taktiež praktické balenie. Nezanecháva fľaky čoho som sa bála. Stojí za vyskúšanie.

Nahlásit
 • 10.02.20

Samoopalovací rukavice mě moc nenadchla. Na začátku je hodně nacucaná, ale po natření poloviny těla, mi přišlo, že je tam málo produktu. Místa, která jsem natírala jako první byly více chycené, než ty poslední. A to nejhorší, že jsem měla hrozně flekaté nohy, ještě že je zima a schovala jsem je pod kalhoty :D

Nahlásit
 • 07.02.20

Jednoduchá aplikace pomocí rukavice je fakt snadná jak facka :-) Samoopalovák neflekatí (nebo jsem si nevšimla) a ani není nepříjemně cítit. Tohle je super tip pokud vyrážíte třeba na firemní večírek nebo na ples. A díky balení se vejde do každé tašky :-)

Nahlásit
 • 07.02.20

Tak ako i u samolovacieho obrúsku a peelingu sa nemôžem preniesť cez fakt, že na JEDNO použitie, vyprodukujem toľko zbytočného odpadu - rukavica, jej obal.
Samotná aplikácia je vďaka tejto neekologickej pohodlnosti jednoduchá. Komu nestačí na natretie celého tela obrúsok, s rukavicou to už určite zvládne. Na rozdiel od obrúsku (mala som Original) má rukavica vyššie samoopaľovacie grády. Má i výhodu v tom, že keď sa začne koža farbiť, nesmrdí to, tak ako všetko ostatné, čo som kedy skúsila.. Za toto má u mňa veľké plusové body. Po natretí nanesená „vodička“ na môj vkus dlho zasychá. Už som nemohla vydržať byť v tomto chladnejšom počasí (i keď doma) neoblečená a bohužiaľ som si spôsobila oblečením fľaky na koži. Toto nedávam za vinu prípravku. Nedokážem však posúdiť, či by prípravok sám o sebe jednoliato zafarbil. Odtieň zafarbenia je prirodzený.

Nahlásit
 • 05.02.20

Samoopalováky moc nemám rada, lebo veľakrát sa mi stalo, že zanechávali po aplikácii fľaky, ale tieto obrúsky sú super, žiadne fľaky a aplikácia je veľmi jednoduchá.

Nahlásit
 • 05.02.20

Když odhlédnu od toho, že se tu (znovu) setkáváme s milionem obalů, tak si myslím, že je to celkem praktická věc. Nasadíte rukavici a můžete začít s „opalováním“. Tím se zlepšuje přesnost nanášení a řekla bych, že je to i celkem rychle hotové. Fleků jsem si při následné kontrole taky nevšimla.

Nahlásit
 • 03.02.20

K samoopalovacím přípravkům jsme docela skeptická, protože mi u všech vadí ta typická zatuchlá vůně, která bohužel trvá. U značky Comodynes je znatelná jen náznakem a pomocí rukavice je aplikace hodně praktická a snadná. Opálení je rovnoměrné, neflekatí a třeba na ples je to skvělá vychytávka, která nezabere místo v kufru, pokud plesáte mimo bydliště :-)

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Samoopalovací ubrousek original Comodynes

 • Girasole88 ohodnotil/a
 • 30 recenzí

Samoopalovací pleťový & tělový fluid s...

 • kubizde ohodnotil/a
 • 22 recenzí

Samoopalovací pěna na obličej a tělo Lirene

 • ShelfOfBeauty ohodnotil/a
 • 10 recenzí

Samoopalovací mlha Lirene

 • Sistershoods ohodnotil/a
 • 9 recenzí

Dark Self Tan Mousse - 1 Hour Express...

 • Janina.Fil ohodnotil/a
 • 5 recenzí

My Moroccan samoopalovací pěna pro velmi tmavé...

 • kathcz ohodnotil/a
 • 4 recenze

Nejčastěji hodnocená kosmetika Comodynes

Easy Peeling ubrousek Comodynes

 • Nancyy ohodnotil/a
 • 31 recenzí

Samoopalovací ubrousek original Comodynes

 • Girasole88 ohodnotil/a
 • 30 recenzí

Odličovací ubrousky pro citlivou pleť Comodynes

 • andrea_hubova ohodnotil/a
 • 11 recenzí

Comodynes odličovací ubrousky pro normální...

 • Steph777 ohodnotil/a
 • 8 recenzí

Comodynes odličovací ubrousky na mastnou pleť...

 • kristinka.h ohodnotil/a
 • 3 recenze

Samoopalovací ubrousky intensive Comodynes

 • zanet321 ohodnotil/a
 • 3 recenze

O značce Comodynes

Comodynes je španělská značka luxusní kosmetiky pro nejnáročnější klienty. Během své výroby se zaměřuje na využití inovativních technologií a neustále zdokonaluje své receptury. Comodynes je součástí laboratoří Dermofarm.