5460 Ultra Soft zubní kartáčky Dark Green Light Blue Dark Pink Curen Filaments 0,10 mm

Značka:

CURAPROX

Popis kosmetiky:

Curaprox 5460 Ultra Soft zubní kartáčky 3 ks Dark Green & Light Blue & Dark Pink (Curen Filaments 0,10 mm)

  • 25.10.18

Tyhle kartáčky doma zbožňujeme. Díky nim už nejsem schopná čistit si jakýmkoli tvrdším kartáčkem. Hodně ráda mám taky krytky na hlavičky, protože se pak dá krásně vzít na cesty a nemusím blbnout s nekvalitními cestovními kartáčky. UltraSoft řadu miluju taky pro její krásné barvy.

Nahlásit
  • 25.10.18

Kartáčky používám roky a stále mi vyhovují, jiné již nepoužívám.

Nahlásit
  • 23.10.18

U nás doma najpoužívanejšie zubné kefky. Páči s mi, ako veľa majú štětín, aké sú jemné a dokonca mi vyhovuje aj to, aká je „oštetená“ časť malá, pretože sa ňou dostanem i za šestky.

Nahlásit
  • 22.10.18

Kartáčky nejsou špatné. Nějakou dobu jsme je používali, ale i když jsme netlačili, tak se docela rychle ničily. Přešli jsme na elektrický kartáček a ani se nám nerozsvítil senzor tlaku a hlavice vydrží tak jak mají. Jsou příjemné, ale za tu cenu mi nevydržel bohužel.

Nahlásit
  • 18.05.18

Jiné kartáčky nemohu používat, kvůli citlivým dásním. Tyhle jsou sice trochu dražší, ale krásně se vám postarají o zuby a jsou k nim opravdu šetrné. Doporučila mi je i zubařka. Navíc se prodávají v moc hezkých barevných kombinacích a dají se koupit i v akci. Podle mě jeden z nejlepších kartáčků dostupných na trhu ;)

Nahlásit
  • 23.04.18

Mám hodně citlivé dásně a tak tohle je jediný kartáček, který má u mě v koupelně místo. Po obyčejných tvrdých a úzkých kartáčcích mi občas krvácely dásně. Tento je širší a štětiny jsou úžasně hebké. I když jsou dražší, těch peněz mi líto není. Na citlivé dásně a zuby není lepší kartáček!

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika CURAPROX

O značce CURAPROX

Švýcarská značka CURAPROX se specializuje na výrobu produktů určených k ústní hygieně od roku 1974. Na vývoji ústních vod, kartáčků a zubních past firma spolupracuje s předními stomatology aby docílila nejvyšší kvality a účinnosti. Ústní hygiena této značky je proto často doporučována zubními specialisty i u nás. Nejoblíbenějším a zároveň nejprodávanějším produktem jsou kartáčky CURAPROX, které jsou vyráběny v několika tvarech a barevných kombinací ze kterých si vybere skoro každý.