16h Lip Colour dlouhotrvající dvoufázová barva a lesk na rty

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Dlouhotrvající rtěnka Dermacol 16 h Lip Colour. Vydrží až 16 hodin. Dvoufázová barva a lesk na rty.

Dermacol 16h Lip Colour dlouhotrvající dvoufázová barva a lesk na rty odstín 01 (Longlasting Lip Colour) 4,8 g.

Je v kategorii

 • 20.11.18

Není to zdaleka ta nejhorší dlouhotrvající rtěnka, ale žádná sláva také ne. Dvoufázové líčení mě zdržuje, ale rtěnka jako taková by bez leské fáze nemohla samostatně fungovat. Na to moc lepí. Výdrž také nic moc. Hodně mi rty vysušuje a zanedlouho se mi začíná drolit. Dermacol má potom ještě jeden typ dlouhotrvající rtěnky a ta je o poznání lepší. Nevýhodou je také malý výběr odstínů. Kam se Dermacol hrabe za Sephorou. Pěkná na této rtěnce je pigmentace. Ta je opravdu hodně sytá. Chuť a vůně rtěnky je příjemná.

Nahlásit
 • 19.11.18

Tyto rtěnky mám v odstínech č. 1, 3, 8 a z těch novějších odstínů č. 15, který je navíc s perletí, všechny ale pracují na stejném principu. Nejdříve se nanese barevná báze, která se nechá zaschnout, a poté se nanese lesk. Rtěnky vydrží opravdu dlouho a opravdu hodně, ale člověk se proto o to více musí starat o své rty.
Už před použitím se vždy přesvědčím, jestli rty nemám suché nebo dokonce šupinaté. Pokud ano, je vhodné použít scrab a balzám na promaštění a vyživení rtů. Až teprve poté (tedy po nějaké chvilce) případně lehce otřu přebytečný balzám a až v tuhle chvíli nanáším 1. fázi rtěnky, tedy barevnou bázi, a po zaschnutí lesk. A je hotovo. Přijde mi, že č. 15 oproti předchozím třem nevydrží až tak dlouho, přesto je ale výdrž luxusní.
Sundat ji lze odličovačem na olejové bázi, když nemáte ten, opět postačí nějaký mastný obyčejný balzám na rty, který ve vrstvě nanesete na rty, pořádně promnete a setřete kapesníkem.
Za mě je to no. 1, i když barevná báze zrovna nevoní a než se nanese lesk, jsou rty pořádně stažené a lepí se k sobě.

Nahlásit
 • 18.11.18

Nechala jsem se zlákat masivní reklamou a lituju. Koupila jsem dva odstíny s tím, že určité koupím další, ale po pár použití se jich ráda zbavim. Neskutečně mi stahuje a vysušuje rty, odstíny na rtech vypadají pěkně jen první hodinku, potom se barva sráží a flekati. Výdrž u mě jen do prvního jídla.

Nahlásit
 • 17.11.18

Já nevím, všichni jsou z ní nadšení, ale mě prostě nesedla. Přijde mi, že rty vysouší a že se celkem lepí. Dvoufázový aplikátor mi taky moc nevyhovuje. Nejradši si prostě nanesu rtěnku a jdu. Žádné zdržování s dvěma fázemi. Co jí musím nechat, to je opravdu skvělá výdrž. Drží klidně celý den, ať už jím, piju nebo mluvím. Nevybrala jsem si taky zrovna šťastný odstín - takový do oranžova - příště zůstanu u rudé klasiky, té bych složitou aplikaci nejspíš odpustila.

Nahlásit
 • 13.11.18

V odstínu č. 4 moje nejoblíbenější rtěnka. Skvělý červený odstín a vydrží opravdu takřka vše. Jen to chce nanášet citlivě a ne příliš silnou vrstvu. Moje numero 1.

Nahlásit
 • 11.10.18

Dokonalá škála odstínů, vybere si tedy snad opravdu každý (tedy spíše každá ????). Barva opravdu vydrží všechno. Od pití, jídla, líbání… Rozhodně doporučuji a do budoucna budu potřebovat asi všechny odstíny

Nahlásit
 • 09.10.18

Túto tekutku mám v odtieni 11, čo je perleťová (!) ružová. Výdrž je skvelá. Vydrží obed, pitie, proste všetko.. Nie teda 16h, ale veľmi, veľmi veľa a hodnotím ako najlepší držiak z mnou skúsených. Zliezať začína zvnútra pier a v neskoršej dobe sa rozpraská (nie pery, iba farba).
Skladá sa z 2 častí - farebná báza (počká sa 1min.) a potom sa nanesie topper, ktorý pomôže zafixovať farbu a pridá lesk vo vôni žuvačky.
V drogérke som pozerala aj iné odtiene a perleť nie je u všetkých. Rúž sa chváli vysokým leskom. Ten by som nenazvala vysokým, skôr matným leskom. Rúž by sa pokojne mohol volať lak na pery (keby tento názov nezabrala iná značka na iný typ produktu, že?)- ešte aj na konci dňa je cítiť vrstvu na perách a odlíčiť treba poriadnym ‚odlakovačom‘ ideálne na olejovej bázi ???? Za mňa je jedenástka jedno veľké pozitívne prekvapenie❤️ (Píšem konkrétny odtieň, lebo v minulosti sa Dermacolu rozdielne odtiene rúžov tej istej rady kvalitatívne líšili. )

Nahlásit
 • 11.09.18

Moje nejoblíbenější rtěnky, mám jich doma asi 8 odstínů a nedám na ně dopustit. Příjemné na rtech, dlouho vydrží, jdou relativně snadno odlíčit. Pokud potřebuju, aby rtěnka držela, sahám vždycky po téhle. Topcoat dodá nádherný lesk a navíc díky němu rtěnka nepne ani nevysušuje rty.

Nahlásit
 • 07.09.18

Nejvíc mě překvapilo, že mi rtěnka chutná - což se mi moc nestává, obvykle plivu kolem sebe a toleruju jen kvůli barvě. Bála jsem se taky lesku, když na první vrstvu rtěnky dáváte gloss… ale bylo to zbytečné, rtěnka se hezky zmatnila a vydržela jídlo, ani žádné obtisky nedělala. Hvězdičku dolů dávám za špatnou hydrataci, 16H Lip Colour opravdu není pro suché rty. V zimě bych s ní ven nelezla.

Nahlásit
 • 01.08.18

Bohužel mi tato rtěnka s leskem nevyhovuje. Vysušila mi rty natolik, že se na nich udělaly šupinky. Ani výdrž nebyla taková, jakou jsem očekávala. Po jídle mi zůstala jen kontura. Plusem jsou hezké odstíny, ale více už bych nekoupila.

Nahlásit
 • 17.06.18

Tuhle 16 hodinovou rtěnku jsem měla půjčenou od kamarádky a byla luxusní. Co se týče výdrže , je nepřekonatelná a opravdu jsem většího držáka neměla. Zvládne pití i jídlo. Nemusíte se bát rozmazané kontury , rtěnka nikam necestuje. Je třeba si vyhradit čas na aplikaci, nejdřív použít barvu ,nechat chvilku zavadnout a pak nanést vrchní bázi . Není to úplně rychlovka, ale za tu výdrž to stojí.

Nahlásit
 • 14.06.18

Miluju matné rtěnky, a tato od Dermacol je rozhodně jedna z těch lepších. Pokud se nanese správně, tedy ve slabé vrstvě, nechá se poctivě zaschnout a přetře se následnou bází pro udržení barvy, je na rtech víc než příjemná a odolá celodennímu jídlu i pití. Polibky zvládne bez problémů taky :) Navíc je na výběr opravdu široká škála odstínů, takže si vybere snad každý. Za mě super!

Nahlásit
 • 01.05.18

Drží perfektně celý den a zaschne krásně do matna. Jediné co mi vadí je, že rty slepí a vysuší.

Nahlásit
 • 29.04.18

Tato tekutá rtěnka od Dermacolu je opravdový držák. Cena/výkon=paráda! Zatím jsem nenašla tak dlouhodržící rtěnku za takové peníze. Je skvělé, že můžete rtěnku nosit jako matnou nebo lesklou. Pokud použiji jen barvu a chci mít matné rty, rtěnka je hodně vysušuje a nakonec vždy použiji lesk, který je na druhé straně.

Nahlásit
 • 28.02.18

Tenhle dlouhotrvající rtěnkolesk mi doporučila holčina, která ke mně chodí na doučování. Měla jsem odstín 8. Je to krásně výrazná, trochu jednovatá růžová, ale přesně taková barva se mi líbí. Komu ne, má na výběr samozřejmě další, pár jich je tuším i se třpytkama.
Rtěnka se dá použít samostatně nebo s leskem nebo se dá použít samostatně jen lesk na opačném komci. Tohle mi přijde super. Dá se to pěkně kombinovat. Bohužel první dvě varianty mi neseděly. Když jsem použila rtěnku samostatně, puckatěla se mi na rtech, vysušovala jsem ji a co je nejhorší, že nešla ničím odlíčit! Když jsem ji nakombinovala s leskem, tak to bylo malinko lepší. Pak jsem ale dostala alergickou reakci (rty se začaly loupat a strašně mě svědily), takže jsem po zahojení dopoužívala jen ten lesk.
Je fakt, že výdrž byla fakt pecka. Opravdu jsem mohla jíst a pít a nikam se barva neobtiskla. To jsem ještě u žádné rtěnky nezažila.
Je mi to líto, protože barva byla super a výdrž při opětovném nanesení taky. Přežila bych i to horší odlíčení (našla bych si lepší a voděodolný odliovák), ale ta alergická reakce je něco, kvůli čemu nekoupím znovu.

Nahlásit
 • 27.11.17

Na úvod je potřeba říct, že se nejedná o obyčejnou rtěnku, ale dvoufázovou barvu a lesk na rty. Na rozdíl od obyčejné rtěnky od ní tedy očekávám nejen perfektní krytí, ale taky dlouhou výdrž. A to bez dlouhého napínání splňuje. Možná až moc svědomitě… Ale začněme od začátku.

I úplný kosmetický analfabet pozná, jak produkt použít: na rty přijde nejprve barevná fáze, potom teprve lesk. Co byste ale podceňovat rozhodně neměli, je minutový rozestup mezi aplikacemi; barevná fáze potřebuje zaschnout, jinak rty lepí a produkt vytváří na povrchu hrudky.

Pro ty, co si potrpí na vůně, bude aroma produktu lehké zklamání. Lesk sice voní po ovoci, samotná barevná fáze je ale cítit opravdovou technickou barvou, a to při aplikaci žádný zážitek pro čichové smysly není. Co ale zážitek je, je avizovaná výdrž. Pokud se stejně jako já nad slibovanými 16 hodinami protáčeli oči, pak vězte, že celý den s vámi skutečně vydrží. A co víc: tahle rtěnka je nejen neslíbatelná, ale taky neodlíčitelná. Na rtech drží jako přibitá celý den a s odličením pomůže až kvalitní odličovač. Na party nebo na rande ideální.

Testovala jsem č. 12, odstín na pomezí tělové a hnědé s jemnými odlesky, který unosí jak brunety, tak blondýny.

Nahlásit
 • 13.11.17

Šestnáctka od Dermacolu mě mile překvapila. Není to taková ta klasika, co se prezentuje jako dlouhodobá rtěnka, ale přitom vás po první hodině a prvním jídle beze studu opouští.
Výdrž jsem nestopovala ale s přehledem vydrží celý pracovní den. Po 8 hodinách jsem jen obtáhla, přidala lesk a pokračovala celý večer. Myslím, že za tu cenu jde podobný „držák“ sehnat vážně těžko.

Po nanesení chvilku lepí, ale tento proces se dá jednoduše urychlit semknutím tampónku mezi rty. Menší nevýhodou je, že na konci výdrže začíná „mapičkovat“. V tomto momentu nelze přetřít, ale musí se kompletně odlíčit a nanést znovu. Výměnou za výdrž je to ale jen malé mínus.

Určitě doporučuji.

Nahlásit
 • 04.07.17

Na rtech drží perfektně celý den, jen rty hodně vysušuje. Mají na výběr hodně odstínů. Jen ty se třpytkami jsou za mě propadák.

Nahlásit

Další kosmetika v kategorii

Lesk na rty Ultra Glossy Gabriella Salvete

 • Everythin Kate ohodnotil/a
 • 1 recenze

Jemný barevný lesk na rty Rituals

 • Ha-Nina ohodnotil/a
 • 4 recenze

Briliant Lip Gloss Lesk na rty Dermacol

 • Eliz.lucie ohodnotil/a
 • 1 recenze

Gloss Bomb Universal Lip Luminizer Lesk na rty...

 • Suesanqa ohodnotil/a
 • 3 recenze

Svítící lesk na rty Artistry

 • NicolLibic ohodnotil/a
 • 1 recenze

Cocktail lesk na rty Miss Sporty

 • EmmaLark ohodnotil/a
 • 2 recenze

Diskuse o této kosmetice

Dermacol