16H Lip Colour dlouhotrvající dvoufázová barva a lesk na rty

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Dermacol 16H Lip Colour dlouhotrvající dvoufázová barva a lesk na rty odstín 01 (Longlasting Lip Colour) 4,8 g

Je v kategorii

 • 11.09.18

Moje nejoblíbenější rtěnky, mám jich doma asi 8 odstínů a nedám na ně dopustit. Příjemné na rtech, dlouho vydrží, jdou relativně snadno odlíčit. Pokud potřebuju, aby rtěnka držela, sahám vždycky po téhle. Topcoat dodá nádherný lesk a navíc díky němu rtěnka nepne ani nevysušuje rty.

Nahlásit
 • 07.09.18

Nejvíc mě překvapilo, že mi rtěnka chutná - což se mi moc nestává, obvykle plivu kolem sebe a toleruju jen kvůli barvě. Bála jsem se taky lesku, když na první vrstvu rtěnky dáváte gloss… ale bylo to zbytečné, rtěnka se hezky zmatnila a vydržela jídlo, ani žádné obtisky nedělala. Hvězdičku dolů dávám za špatnou hydrataci, 16H Lip Colour opravdu není pro suché rty. V zimě bych s ní ven nelezla.

Nahlásit
 • 01.08.18

Bohužel mi tato rtěnka s leskem nevyhovuje. Vysušila mi rty natolik, že se na nich udělaly šupinky. Ani výdrž nebyla taková, jakou jsem očekávala. Po jídle mi zůstala jen kontura. Plusem jsou hezké odstíny, ale více už bych nekoupila.

Nahlásit
 • 17.06.18

Tuhle 16 hodinovou rtěnku jsem měla půjčenou od kamarádky a byla luxusní. Co se týče výdrže , je nepřekonatelná a opravdu jsem většího držáka neměla. Zvládne pití i jídlo. Nemusíte se bát rozmazané kontury , rtěnka nikam necestuje. Je třeba si vyhradit čas na aplikaci, nejdřív použít barvu ,nechat chvilku zavadnout a pak nanést vrchní bázi . Není to úplně rychlovka, ale za tu výdrž to stojí.

Nahlásit
 • 14.06.18

Miluju matné rtěnky, a tato od Dermacol je rozhodně jedna z těch lepších. Pokud se nanese správně, tedy ve slabé vrstvě, nechá se poctivě zaschnout a přetře se následnou bází pro udržení barvy, je na rtech víc než příjemná a odolá celodennímu jídlu i pití. Polibky zvládne bez problémů taky :) Navíc je na výběr opravdu široká škála odstínů, takže si vybere snad každý. Za mě super!

Nahlásit
 • 01.05.18

Drží perfektně celý den a zaschne krásně do matna. Jediné co mi vadí je, že rty slepí a vysuší.

Nahlásit
 • 29.04.18

Tato tekutá rtěnka od Dermacolu je opravdový držák. Cena/výkon=paráda! Zatím jsem nenašla tak dlouhodržící rtěnku za takové peníze. Je skvělé, že můžete rtěnku nosit jako matnou nebo lesklou. Pokud použiji jen barvu a chci mít matné rty, rtěnka je hodně vysušuje a nakonec vždy použiji lesk, který je na druhé straně.

Nahlásit
 • 28.02.18

Tenhle dlouhotrvající rtěnkolesk mi doporučila holčina, která ke mně chodí na doučování. Měla jsem odstín 8. Je to krásně výrazná, trochu jednovatá růžová, ale přesně taková barva se mi líbí. Komu ne, má na výběr samozřejmě další, pár jich je tuším i se třpytkama.
Rtěnka se dá použít samostatně nebo s leskem nebo se dá použít samostatně jen lesk na opačném komci. Tohle mi přijde super. Dá se to pěkně kombinovat. Bohužel první dvě varianty mi neseděly. Když jsem použila rtěnku samostatně, puckatěla se mi na rtech, vysušovala jsem ji a co je nejhorší, že nešla ničím odlíčit! Když jsem ji nakombinovala s leskem, tak to bylo malinko lepší. Pak jsem ale dostala alergickou reakci (rty se začaly loupat a strašně mě svědily), takže jsem po zahojení dopoužívala jen ten lesk.
Je fakt, že výdrž byla fakt pecka. Opravdu jsem mohla jíst a pít a nikam se barva neobtiskla. To jsem ještě u žádné rtěnky nezažila.
Je mi to líto, protože barva byla super a výdrž při opětovném nanesení taky. Přežila bych i to horší odlíčení (našla bych si lepší a voděodolný odliovák), ale ta alergická reakce je něco, kvůli čemu nekoupím znovu.

Nahlásit
 • 27.11.17

Na úvod je potřeba říct, že se nejedná o obyčejnou rtěnku, ale dvoufázovou barvu a lesk na rty. Na rozdíl od obyčejné rtěnky od ní tedy očekávám nejen perfektní krytí, ale taky dlouhou výdrž. A to bez dlouhého napínání splňuje. Možná až moc svědomitě… Ale začněme od začátku.

I úplný kosmetický analfabet pozná, jak produkt použít: na rty přijde nejprve barevná fáze, potom teprve lesk. Co byste ale podceňovat rozhodně neměli, je minutový rozestup mezi aplikacemi; barevná fáze potřebuje zaschnout, jinak rty lepí a produkt vytváří na povrchu hrudky.

Pro ty, co si potrpí na vůně, bude aroma produktu lehké zklamání. Lesk sice voní po ovoci, samotná barevná fáze je ale cítit opravdovou technickou barvou, a to při aplikaci žádný zážitek pro čichové smysly není. Co ale zážitek je, je avizovaná výdrž. Pokud se stejně jako já nad slibovanými 16 hodinami protáčeli oči, pak vězte, že celý den s vámi skutečně vydrží. A co víc: tahle rtěnka je nejen neslíbatelná, ale taky neodlíčitelná. Na rtech drží jako přibitá celý den a s odličením pomůže až kvalitní odličovač. Na party nebo na rande ideální.

Testovala jsem č. 12, odstín na pomezí tělové a hnědé s jemnými odlesky, který unosí jak brunety, tak blondýny.

Nahlásit
 • 13.11.17

Šestnáctka od Dermacolu mě mile překvapila. Není to taková ta klasika, co se prezentuje jako dlouhodobá rtěnka, ale přitom vás po první hodině a prvním jídle beze studu opouští.
Výdrž jsem nestopovala ale s přehledem vydrží celý pracovní den. Po 8 hodinách jsem jen obtáhla, přidala lesk a pokračovala celý večer. Myslím, že za tu cenu jde podobný „držák“ sehnat vážně těžko.

Po nanesení chvilku lepí, ale tento proces se dá jednoduše urychlit semknutím tampónku mezi rty. Menší nevýhodou je, že na konci výdrže začíná „mapičkovat“. V tomto momentu nelze přetřít, ale musí se kompletně odlíčit a nanést znovu. Výměnou za výdrž je to ale jen malé mínus.

Určitě doporučuji.

Nahlásit
 • 04.07.17

Na rtech drží perfektně celý den, jen rty hodně vysušuje. Mají na výběr hodně odstínů. Jen ty se třpytkami jsou za mě propadák.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Dermacol


Reklama


Reklama