Aroma Ritual Shower Gel Irish Coffee Sprchový gel Irská káva

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Sprchový gel s vůní irské kávy a kofeinem pohladí vaši pokožku, zahalí ji do krémové pěny a zanechá ji čistou a sametově hebkou. Opojné aroma irské kávy povzbudí tělo i smysly a promění sprchování v nevšední zážitek.

Je v kategorii

  • 12.07.18

Sprcháče od Dermacolu mám ráda, nijak extra mě nevysušují , přesto mám ale potřebu se po něm namazat, co mi nevyhovuje je balení, když ho zapomenete zavřít , tak vyteče. Jinak je ale fajn a vůně mi sedla :-)

Nahlásit
  • 12.07.18

Taky se přidávám k recenzentkám, který nejsou s tímhle sprcháčem spokojený. Od Dermacol mi sprcháče moc nevyhovujou, protože mají všechny do jednoho na mě moc intenzivní vůni. Já osobně nemám ráda, když vůně sprchového gelu nebo tělového krému přebije vůni parfému a to je bohužel případ tohohle sprcháče. Na mě je ta kávová vůně příliš intenzivní. Byť vůni kávy opravdu miluju, raději jí dám přednost jen opravdu jako tekutině. V kosmetice ji příliš nemusím. Ale abych sprcháč jen nehanila, když jsem mu dala dvě hvězdičky, tak svůj účel splní. Umyje, nevysušuje nijak extra a ten jeho obal se mi moc líbí, na to já jsem ujetá; miluju totiž, když kosmetika v mojí koupelně vypadá hezky, ráda se jí totiž kochám (to je asi nějaká moje úchylka nebo co).

Nahlásit
  • 11.07.18

Jediný sprchový gel, který mi od Dermacolu nevoní je tento s vůní kávy. Kávu miluju a piji moc ráda, tohle byla spíš vůně sladkého kakaa, škoda!

Nahlásit
  • 14.06.18

Celá řada sprchových gelů Aroma Ritual je víc než povedená. Není snad jediná vůně, která by mi vyloženě vadila. Tato verze Irská káva je nesmírně povzbudivá, použití po ránu je tak víc než vhodné :) Navíc gel vůbec nevysušuje a zanechá pokožku celého těla lehounce provoněnou a svěží. Skvělé!

Nahlásit
  • 12.04.18

Sprchový gel s vůní Irské kávy od Dermacolu mi pokožku hodně vysušoval a vůně kávy mi nevyhovovala i přes to, že kávu piji několikrát denně.

Nahlásit
  • 07.04.18

Forma překonala obsah. Krásna vůně i balení, ale tělové mléko hydratuje podprůměrně. Konzistence je poměrně dost řídká.

Nahlásit
  • 06.04.18

Kůži sice moc nehydratuje, ale kvůli té vůni mu to odpustím. Je zkrátka B.O.Ž.Í.

Nahlásit
  • 29.03.18

Voní nádherně, to ano. Ale na pokožce je mi nepříjemný. Nezanechává ji jemnou a hladkou, ale spíše naopak, mám pocit, že vysušuje. Už nekoupím.

Nahlásit
  • 28.03.18

Úžasně hutný, krémový sprchový gel se sladkou a opojnou vůní kávy. Sprchování je s ním zážitek a krom pokožky provoní celou koupelnu. Pro milovníky kávy jako stvořený :-) navíc v drogerii stojí pár korun, což je fajn.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Dermacol