Aroma Ritual Shower Gel Pink Grapefruit Sprchový gel Růžový grep

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Sprchový gel s grepovým olejem jemně čistí a hýčká pokožku těla, dodává jí svěžest a energii na celý den. Energizující vůně růžového grepu uvolňuje nahromaděný stres po celém dni a mírní deprese. Je blahodárný nejen pro tělo, ale i mysl.

Je v kategorii

  • 27.11.17

Dermacol Aroma Ritual Pink Grapefruit s vůní růžového grapefruitu nabije energií - obzvlášť pokud si ho přiberete do sprchy ráno nebo po cvičení. Osvěžující vůně růžového grapefruitu vás totiž skutečně nakopne, ať už jste na tom se svou vlastní energií jakkoliv. O větším zklamáním je, že růžový grapefruit sice provoní celou koupelnu, na kůži jeho osvěžující a lehce nahořklá vůně ale nezůstane. Jinak i tenhle kousek patří ke zdařilým sprcháčům z dílny Dermacolu. Pění tak akorát, viditelně hydratuje a pokožku zanechává na dotek jemnou. Doporučuji.

Nahlásit
  • 07.03.18

Mňam. To bylo první, co mě napadlo, když jsem si ke sprcháči čichla. Hořká vůně není u sprchových gelů častá, takže jsem ráda, že Dermacol myslel i na grepovou variantu. Grepové produkty miluju v létě. Super a ráda si ho pořídím znovu.

Recenze pochází z článku - www.ok-makeup.cz/…ne-produkty/

Nahlásit

Reklama


Reklama