Aroma Ritual Shower Gel Watermelon Sprchový gel Vodní meloun

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Kosmetika Dermacol Dermacol Aroma Ritual Shower Gel Watermelon Osvěžující sprchový gel vodní meloun. Jemný sprchový gel se sladkou vůní vodního melounu dokonale zvláčňuje a osvěžuje unavenou pokožku těla a povzbuzuje mysl.Extrakt z melounu pokožku hydratuje a podporuje její regeneraci..

Je v kategorii

  • 15.11.17

Dermacol Aroma Ritual Shower má příjemnou nasládlou vůni melounu. Připomíná mi vůni melounových žvýkaček. Při sprchování ji ale bohužel skoro necítíte. Když si ho dáte do rukou, tak to ještě jde. Vůně však mizí, jakmile se začnete mydlit.

Mám ráda ovocné sprchové gely, které jsou zároveň povzbuzující. V létě mi na tom zas tolik nezáleží, ale v sychravém podzimním počasí je to potřeba. Tenhle sprchový gel je pro ranní probuzení ideální, takový můj „životabudič“.

Jeho vůně se mi opravdu líbí, a tak jsem doufala, že na kůži alespoň chvíli vydrží. Opak je ale pravdou. Ve výsledku si jeho krásnou melounovou vůni užijete leda tak při očichávání obalu.

Přesto všechno ho mám ráda. Ráno mi pomůže s probuzením a pokožku po něm nemám tak vysušenou jako po jiných přípravcích. Kvůli své citlivé kůži jsem s parfémovanými přípravky raději opatrná. Dermacole v tomto ohledu překvapil!

Nahlásit

Reklama


Reklama