Aroma Ritual Shower Gel Watermelon Sprchový gel Vodní meloun

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Jemný sprchový gel s melounovým extraktem šetrně čistí pokožku a dokonale ji zvláčňuje. Sladká vůně vodního melounu osvěžuje unavenou pokožku těla a povzbuzuje mysl.

Je v kategorii

  • 15.11.17

Dermacol Aroma Ritual Shower má příjemnou nasládlou vůni melounu. Připomíná mi vůni melounových žvýkaček. Při sprchování ji ale bohužel skoro necítíte. Když si ho dáte do rukou, tak to ještě jde. Vůně však mizí, jakmile se začnete mydlit.

Mám ráda ovocné sprchové gely, které jsou zároveň povzbuzující. V létě mi na tom zas tolik nezáleží, ale v sychravém podzimním počasí je to potřeba. Tenhle sprchový gel je pro ranní probuzení ideální, takový můj „životabudič“.

Jeho vůně se mi opravdu líbí, a tak jsem doufala, že na kůži alespoň chvíli vydrží. Opak je ale pravdou. Ve výsledku si jeho krásnou melounovou vůni užijete leda tak při očichávání obalu.

Přesto všechno ho mám ráda. Ráno mi pomůže s probuzením a pokožku po něm nemám tak vysušenou jako po jiných přípravcích. Kvůli své citlivé kůži jsem s parfémovanými přípravky raději opatrná. Dermacole v tomto ohledu překvapil!

Nahlásit
  • 23.04.18

V létě po tomto melounovém sprchovém gelu sahám moc ráda. Mým největším favoritem je sice sprchový gel s vůní grepu, tenhle s melounem je ale také super. Hezky pění, je ho hodně a když je v akci, je ideální i cena :)

Nahlásit
  • 10.05.18

Moc hezky voní, připomíná mi léto, kupujj si ho na léto. Opravdu voní po melounech.

Nahlásit
  • 11.05.18

Existuje něco víc letního, než jsou melouny? Těžko! Celá řada Aroma Rituals je mi sympatická tím, že vůně skutečně připomínají to, jak ovoce voní v reálu. Vůně je intenzivní a na pokožce jí cítíte ještě chvilku i po sprše. Je svěží, šťavnatá, taková plná…ehm, pochopili jste, meloun je moje posedlost ????. Sprcháč hezky pění, krásně voní, a když na to přijde, navodí vám v koupelně letní atmosféru klidně uprostřed zimy ????

Nahlásit
  • 25.05.18

Jak voní léto? Přesně takhle! Kdykoli ho ucítím přenesu se do letních měsíců. Vůně je krásná a nevtíravá.

Nahlásit
  • 27.05.18

Tento sprchový gel jsem dostala od svého přítele a jsem z něho opravdu nadšená. Vůně je krásná, příjemná a svěží. Pokožku nevysušuje, nedráždí a zanechává ji krásně voňavou. Balení je poměrně velké a hezké.

Nahlásit
  • 02.06.18

Krásná vůně, to je hlavní plus tohoto sprchového gelu. Na léto je naprosto skvělý. Mám trochu pocit, že lehce vysušuje, ale jsem zvyklá se po koupání okamžitě namazat hydratačním krémem, takže s tím nemám problém.

Nahlásit
  • 14.06.18

Božská vůně melounu je tak svěží, že máte chuť si po použití ukousnout ruku :) (to mám teda mimochodem i u verze čokoláda-pomeranč). Tuto variantu používám hlavně v létě, v zimě mi vyhovují jiné vůně. Celá řada Aroma Ritual je mimořádně vydařená. Gely jsou jemně pěnivé, zanechají pokožku krásně provoněnou a hebkou, bez nepříjemného vysušení. Za mě super!

Nahlásit

Reklama


Reklama