Body love mist Ibiza party

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Tělový sprej s jemnou vůní granátového jablka a malin. Provoní a dokonale osvěží vaše tělo i mysl. Obsahuje panthenol, který vaši pokožku chrání před vnějšími vlivy. Díky rozprašovači se jednoduše a rovnoměrně nanáší a osvěží vás po dlouhou dobu.

  • 26.06.18

Broskev a vcelku univerzální. Beru na dovolenou, kdy se nechci „zamořovat“ těžkým parfémem. Je to taková ovocná lehká vůně, která nepřebije aroma moře. Nebo doporučuju mladším holkám jako první voňavku, aby ji nekradly mámám.

Nahlásit
  • 25.06.18

Ibiza party voní krásně! Určitě to není granátové jablko – spíš slaďoučká broskev. Při aplikaci je hodně výrazná a silná, bohužel se ale po chvíli vytratí a je po vůni :D

Nahlásit
  • 22.06.18

Mám doma pár dní a moc mi jí nepoužívám. Čekala jsem od ní více. Vůní má krásnou, sladkou. moc nevydrží, ale žádnou extra vůni jsem nečekala. Za mě takový průměr na léto k vodě do kabelky.

Nahlásit
  • 20.06.18

Tyhle parfémové vody mi nesedí celkově, Dermacol mi bohužel nevyhovuje ani vůní. Zkoušela jsem díky testování všechny 4 vůně a ani jedna mi nesedí :( Používám místo bytového parfému a vůně mi připadají, jako osvěžovače na záchod. Díky, nechci

Nahlásit
  • 13.06.18

Sladkost nad sladkost. Ideální na léto, opravdu úžasně voní po ovoci, ale víc než maliny mi voní jako broskev.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Dermacol


Reklama


Reklama