Gold Elixir noční omlazující krém s kaviárem Rejuvenating Caviar Night Cream

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Kosmetika Dermacol Dermacol Gold Elixir Rejuvenating Caviar Night Cream Omlazující kaviárový noční krém. Poklesem hormonální aktivity se zpomaluje noční obnova pleti a projevy stárnutí jsou výraznější. V důsledku toho je pleť po probuzení pomačkaná, obličejové konturty ochabují a výraz tváře se mění.Laboratoře Dermacol proto vyvinuly speciální noční péči i pro velmi zralou pleť s výtažkem z kaviáru, který obnovuje a regeneruje buněčnou strukturu a zpomaluje proces stárnutí pleti během noci.Extrakt z cibulky narcisu vyrovnává hluboké vrásky, zpevňuje pleť a zvyšuje její elasticitu.Omega 3 a 6 vyživují suchou pleť na napomáhají při obnově  kožní bariéry. Ušlechtilé oleje s máslem karité hydratují a zvláčňují pleť. Výsledek: Ráno je pleť pevnější a pružnější. Pleť je svěží a viditelně vyhlazená. Použití: Aplikujte večer na dokonale očištěnou pleť a pečlivě rozetřete..

Je v kategorii

  • 06.12.17

Tenhle krém jsem testovala společně se svojí maminkou. Já jsem ho vydržela nanášet asi dva dny. Přestože normálně na krémy od dermacolu vůbec nereaguji, tenhle krém mě při kontaktu trošku pálil a hůře se vstřebával. Naopak moje maminka (60+), které je opravdu protivráskový krém určen, si ho pochvalovala. I po dlouhodobém užívání má pleť hydratovanou.

Mám trochu atopickou pleť, možná proto mi tento krém nesedl a působil na mě jako běžné levnější drogérkové krémy. Na noc bych uvítala trochu hutnější konzistenci.

Nahlásit

Reklama


Reklama