Gold Elixir noční omlazující krém s kaviárem Rejuvenating Caviar Night Cream

Značka:

Dermacol

Popis kosmetiky:

Poklesem hormonální aktivity se zpomaluje noční obnova pleti a projevy stárnutí jsou výraznější. V důsledku toho je pleť po probuzení pomačkaná, obličejové kontury ochabují a výraz tváře se mění. Laboratoře Dermacol proto vyvinuly speciální noční péči pro velmi zralou pleť s výtažkem z kaviáru, která obnovuje a regeneruje buněčnou strukturu a zpomaluje proces stárnutí pleti během noci. Extrakt z cibulky narcisu vyrovnává hluboké vrásky, zpevňuje pleť a zvyšuje její elasticitu. Omega 3 a 6 mastné kyseliny vyživují suchou pleť a napomáhají při obnově kožní bariéry. Ušlechtilé oleje s bambuckým máslem zvláčňují pleť.

Je v kategorii

  • 04.08.18

Po delším používání je pleť hydratovaná a zklidněná. Přívlastek omlazující je trochu přehnaný. Ale někdy, zejména v zimě bych uvítala trochu mastnější konzistenci.

Nahlásit
  • 06.12.17

Tenhle krém jsem testovala společně se svojí maminkou. Já jsem ho vydržela nanášet asi dva dny. Přestože normálně na krémy od dermacolu vůbec nereaguji, tenhle krém mě při kontaktu trošku pálil a hůře se vstřebával. Naopak moje maminka (60+), které je opravdu protivráskový krém určen, si ho pochvalovala. I po dlouhodobém užívání má pleť hydratovanou.

Mám trochu atopickou pleť, možná proto mi tento krém nesedl a působil na mě jako běžné levnější drogérkové krémy. Na noc bych uvítala trochu hutnější konzistenci.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Dermacol