Kosmetika Doliva

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetiku Doliva dodává na český trh německá značka Medipharma cosmetics, která pochází z Hamburku. Zaměřuje na přírodní pečující kosmetiku a používá extra panenský olivový olej do veškeré své kosmetiky. Olivový olej dováží z malého toskánského městečka Buti. Olivový olej se považuje za... Více o značce >

Více o značce Doliva

Kosmetiku Doliva dodává na český trh německá značka Medipharma cosmetics, která pochází z Hamburku. Zaměřuje na přírodní pečující kosmetiku a používá extra panenský olivový olej do veškeré své kosmetiky. Olivový olej dováží z malého toskánského městečka Buti. Olivový olej se považuje za „elixír věčného mládí“. Prospívá nejen vnitřně, lze ho aplikovat také na pleť i vlasy.

Kosmetika Doliva dále obsahují přírodní ingredience jako mandle, avokádo, oleje z pšeničných klíčků, vitamin E a bambucké máslo. Doliva patří ke značkám přírodní kosmetiky, kterou citlivá pleť dobře snáší.

Nabídka kosmetiky Doliva

Značka Doliva nabízí desítky kosmetických výrobků pro zákazníky všech věkových kategorií (včetně kosmetiky pro nejmenší). Značka je cenově dostupná a drží ceny poměrně při zemi.

Kde koupit značku Doliva?

Kosmetiku Doliva pořídíte ve vybraných lékárnách (Dr. Max, Benu a jiné) nebo v e-shopech (krasa.cz, notino.cz a jiné).