Kosmetika Douglas

Cenová relace kosmetiky:

Parfumérie Douglas spadá pod Douglas Holding AG, což je největší maloobchodní skupina v Evropě, která se specializuje na životní styl. Značka Douglas představuje synonymum krásy a péče. Zákazníkům nabízí individuální a profesionální přístup. Kamenné prodejny Douglas najdete ve větších městech,... Více o značce >

Douglas v našem magazínu

Více o značce Douglas

Parfumérie Douglas spadá pod Douglas Holding AG, což je největší maloobchodní skupina v Evropě, která se specializuje na životní styl. Značka Douglas představuje synonymum krásy a péče. Zákazníkům nabízí individuální a profesionální přístup. Kamenné prodejny Douglas najdete ve větších městech, jsou situovány především do nákupních center a na frekventovaná místa.

V obchodech Douglas naleznete pestrý sortiment, který zahrnuje různé kosmetické značky nabízející produkty pečující o pleť, tělo, dekorativní kosmetiku, doplňky a parfémy. Zároveň má také své vlastní kosmetické produkty pod názvem Douglas Collection.

Značka nabízí vyjma kosmetiky také doplňkové služby, jako je například pětiminutové líčení, poradenství, konzultace, jak pečovat o pleť nebo jak vybrat vůni, balení dárků a řadu dalších.

V nabídce Douglas najdete

Kde zakoupíte?

Produkty Douglas můžete zakoupit v kamenných prodejnách , jejichž výčet najdete na webu, nebo online přes e-shop douglas.cz.