Kosmetika Dr. Dudek

Cenová relace kosmetiky:

Dr. Dudek je rodinná česká firma, která se zabývá výrobou a prodejem bylinné kosmetiky na přírodní bázi. Využívá při tom tradičních receptur. Kosmetika Dr. Dudek obsahuje převážně přírodní suroviny bez použití chemických přísad. Historie společnosti sahá až do roku 1990, kdy František Dudek navázal na rodinnou tradici. Nyní v čele firmy působí také jeho dcera Františka.

Hlavní složkou mastí Dr. Dudek je kvalitní tavené vepřové sádlo. Extrakt z bylinek v kombinaci s vepřovým sádlem je účinnější a látky se snadněji vstřebávají do kůže. Výhodou sádla je, že je hypoalergenní, už naše babičky na něj nedaly dopustit.

V nabídce Dr. Dudek najdeme

Kosmetika této značky je velmi dobře snášena. Je vhodná i na citlivou a podrážděnou pleť včetně té problematické (ekzém, lupénka, alergie, akné). Dr. Dudek nabízí kosmetické produkty, které jsou účinné nejen na pleť, ale také různé léčivé tinktury (například na léčbu aft, bradavic), oleje (proti kašli, na léčbu migrény a další), a masti pomáhající hojit například popraskané rty nebo kůži spálenou od slunce. Značka vyvinula i speciální mast vhodnou pro lidi s lupénkou.

Kde zakoupíte?

Veškerou nabídku značky Dr. Dudek najdete na oficiálních stránkách výrobce dr-dudek.cz. vybrané produkty najdete také v lékárnách, jak online, tak v kamenných obchodech (například Dr. Max, Benu a jiné).