Kosmetika Ellie

Cenová relace kosmetiky:

Ellie je privátní značka, kterou najdete výhradně v prodejnách drogerií Teta. Přináší luxusní kosmetiku, která je cenově dostupná a kvalitní. Filozofie značky spočívá v tom, aby si každý mohl dopřát tu nejlepší péči za rozumnou cenu a zakoupit si kosmetiku nejen protože je „to potřeba“, ale... Více o značce >

Více o značce Ellie

Ellie je privátní značka, kterou najdete výhradně v prodejnách drogerií Teta. Přináší luxusní kosmetiku, která je cenově dostupná a kvalitní. Filozofie značky spočívá v tom, aby si každý mohl dopřát tu nejlepší péči za rozumnou cenu a zakoupit si kosmetiku nejen protože je „to potřeba“, ale také čistě pro radost.

Jednotlivé kosmetické řady jsou vyvinuty s ohledem na různé typy pleti. Unikátní složení veškerých produktů navíc umožňuje kombinaci různých řad podle potřeb každého zákazníka. Ellie je poměrně mladá značka, která není mezi zákazníky zatím tolik známá, ale i za svou krátkou existenci si našla řadu spotřebitelů, kteří na ni nedají dopustit.

Nabídka zahrnuje:

  • Kosmetiku na čištění pleti – pleťová mléka a gely – vyživující pleťové mléko
  • Péči o rty – balzám na rty Cupcake
  • Péči o různé typy pleti – suchá, problematická, smíšená, citlivá i normální – revitalizující sérum proti vráskám Q10 Energy, denní krém Q10 Energy
  • Tonizaci pleti – pleťové vody – dvoufázová micelární pleťová voda Precious Oils
  • Speciální péči – masky, peelingy, pudry, korektory – kompaktní pudr

Drogerie Teta spustila kampaň na svou značku Ellie na podzim roku 2018. Hlavní hrdinkou a zároveň symbolem se stala éterická víla Ellie, kterou vytvořila ilustrátorka Anna Grujeva Koudelová.

Kosmetika Ellie přináší vysoce kvalitní produkty, které jsou vyráběny v moderních provozech certifikovaných pro výrobu léčiv a medicínských přípravků v ČR. Veškeré použité suroviny jsou také certifikovány.

Kde zakoupíte

Značku Ellie najdete výhradně v prodejnách drogerie Teta.