Kosmetika Estée Lauder

Cenová relace kosmetiky:

Značka Estée Lauder patří mezi lídry na trhu v luxusní a kvalitní kosmetice. V nabídce dominují také pečující krémy a séra určená pro zralou pleť. Společnost čerpá z letité historie, která se začala psát už v roce 1946. Název vznikl podle zakladatelky Estée Lauder narozené vlastním jménem jako Josephine Esther Mentzer, později Estée Lauder.

Estée se vždy zajímala o krásu, a když se rozhodovala o své budoucnosti, začala se živit prodejem produktů určených k péči o pleť do kosmetických salónů a hotelů. Věnovala se poradenství a školení kosmetických konzultantek. Své zkušenosti pak mnohonásobně zužitkovala založením úspěšné značky, která se zaměřuje nejen na prodej kosmetiky, ale také na poradenství.

Tváří značky Estée Lauder se staly Karen Graham, Willow Bay, Pavlína Pořízková, Gwyneth Paltrow, Elizabeth Hurley a řada dalších hvězd. Zakladatelka dbala také na design svých produktů, kterým dominuje modrá barva. Světle modrá byla podle ní ideální do každé koupelny.

V současné době je značka Etée Lauder uznávaná celosvětově a prodává se ve více než 150 zemích.

Nabídka značky zahrnuje

Kde zakoupíte?


Kosmetiku této značky můžete pořídit jednoduše online v e-shopu esteelauder.cz, nebo na sephora.cz či douglas.cz a v kamenných prodejnách těchto značek.

Estée Lauder v našem magazínu

Estée Lauder

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »