Hairplus

Recenze & zkušenosti:

Značka:

FacEvolution

Popis kosmetiky:

Růstové sérum pro řasy a obočí FacEvolution Hairplus je unikátní přípravek bez hormonů, který vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky a hustoty řas. Prokazatelně prodlužuje řasy a zvýrazňuje barevný pigment řas a obočí.

Klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 4 až 8 týdnů, a to až o 40–45 % jejich původní délky. Růstové sérum je vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Účinky:

  • prokazatelně prodlužuje řasy
  • zvýrazňuje barevný pigment řas a obočí
  • snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova
  • okamžité vstřebání umožňující nanést ihned make-up
  • zdravotní nezávadnost a minimum vedlejších účinků

Jak aplikovat:

Doporučujeme aplikovat Hairplus 1× denně na odlíčenou oblast. Před aplikací důkladně otřete přebytečnou tekutinu na štětečku o hranu nádoby. Naneste na horní, případně i dolní linku řas.

Je v kategorii

Recenze produktu: Hairplus

  • 10.01.20

Sérum skutečně funguje. Po 4 týdnech se mě kamarádky ptaly, co s řasami dělám, že je mám tak krásné. Po šesti týdnech jsem na něj začala být alergická, víčka mi po aplikaci zrudnou a opuchnou, takže sérum už nemůžu používat.

Nahlásit
  • 10.05.19

Jsem jediná, kdo si z něj nesedl na zadek? Ano, řasy jsou silnější a o trochu delší, ale žádný zázrak hoden dvou tisíc se teda nekonal. Musím uznat, že sérum BeautyLash, který jsem měla před 2 lety, byl o mnoho účinnější a řasy po něm rostly tmavé, což u Hair plus vůbec není… Už mažu 3 měsíce a mrkací panenka fakt nejsem…

Nahlásit
  • 09.05.19

Sérum je neskutočné priam zázračné. Už po niekoľko týždňoch užívania je vidno obrovskú zmenu. Prvé dni užívania ma však pálili oči, neviem však či to bolo nesprávnym nanášaním alebo nejaká alergická reakcia. Po pár dňoch to však prestalo a sérum splnilo to čo sľubuje.

Nahlásit
  • 06.05.19

Tohle sérum je skvělý, cca po 3 týdnech jsou řasy pevnější a při pravidelném používání je vidět, že jsou řasy v lepší formě. Nevypadávají a po nalíčení řasenkou je vidět že jsou delší. Používám ho dál a určitě si ho koupím znovu.

Nahlásit
  • 02.01.19

Nikdy bych nevěřila tomu, že opravdu existuje něco, co dokáže dát dohromadyty těch mých pár chudinek po téměř dvouletém nošení umělých řas. Tohle je neskutečný. Už po pěti týdnech používání byly výsledkem zahuštěné řasy sahájící svými konci až k obočí. Je sice pravda, že cena není úplně lidová a že při přerušení používání se řasy zase trochu zhorší, ale sérum mi vydrželo téměř rok, takže to nakonec až taková pálka není.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

O značce FacEvolution

Značka FacEvolution byla založená v roce 2005 v Salzburku s cílem nabídnout ženám kvalitní inovativní kosmetiku, která dokáže přinést slibované výsledky. Kosmetika FacEvolution obsahuje jedinečné přírodní látky, které mají dlouhotrvající efekt. Účinky přípravků FacEvolution byly potvrzeny rozsáhlými klinickými studiemi.