Kosmetika Frei öl

Cenová relace kosmetiky:

Německá kosmetická značka Frei öl spatřila světlo světa v 50. letech minulého století v Norimberku. Lékárník Walter Bouhon se rozhodl pomoci manželce, kterou trápily strie a jizvy, a vyvinul speciální Více o značce >

Frei öl v našem magazínu

Více o značce Frei öl

Německá kosmetická značka Frei öl spatřila světlo světa v 50. letech minulého století v Norimberku. Lékárník Walter Bouhon se rozhodl pomoci manželce, kterou trápily strie a jizvy, a vyvinul speciální pečující olejíček. Jeho žena Annelis byla nadšená, a tak se Walter rozhodl nabízet svůj kosmetický zázrak zákazníkům v lékárně. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, poptávka byla obrovská. Slavný lékárník si nechal technologii výroby patentovat a olej putoval i do zahraničí.

Postupem času k tělovému oleji přibyly další kosmetické kousky, které značka Frei öl® nabízí. Stala se jedničkou mezi lékárenskou kosmetikou v Německu a Rakousku.

Německá značka dnes nabízí pestrou škálu kosmetiky, která je vhodná také pro citlivou a ekzematickou pokožku. Výroba olejů a krémů Frei öl® se odehrává v Německu. Všechny přípravky jsou dermatologicky testovány a splňují náročné farmaceutické standardy. Výrobky pomáhají bojovat s celulitidou, pigmentovými skvrnami, striemi, jizvami i vysušenou pokožkou.

Frei öl® si zakládá na tom, aby kosmetiku snášela i vysoce citlivá pleť. Hlavními ingrediencemi jsou 100% přírodní oleje obohacené o vyživující látky a vitamíny. Přípravky neobsahují žádné látky živočišného původu a nejsou testovány na zvířatech.

V nabídce značky Frei öl® najdeme

Kde zakoupíte?

Kompletní nabídku německé značky najdete na webových stránkách freiol.cz, dále pak můžete nakupovat v online lékárnách (drmax.cz, lekarna.cz a jiné). Oleje a krémy Frei öl® zakoupíte také ve vybraných kamenných lékárnách (Dr. Max., Benu lékárna a jiné).