Denní krém proti vráskám

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Frei öl

Popis kosmetiky:

Denní krém proti vráskám je velice účinný produkt, který perfektně hydratuje pleť a navíc podporuje tvorbu kolagenu, čímž vyhlazuje vrásky a jemné linie a zabraňuje jejich vzniku. Krém je vhodný pro všechny typy pokožky.

Je v kategorii

Recenze: Denní krém proti vráskám

  • 22.08.19

Měla jsem možnost vyzkoušet tento krém a musí říct, že jsem nadšená. Obecně mám tuto kosmetiku ráda, protože je určená pro citlivou pleť, má ale i příjemnou vůni, není mastná, dobře se aplikuje, pokožku hydratuje a stačí opravdu jen maličko namazat, takže i dlouho vydrží. Navíc mi přijde, že pomáhá bojovat s pigmentovými skvrnami a vráskami. Líbí se mi balení, vypadá hezky a působí jako taková ozdoba.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

O značce Frei öl

Německá kosmetická značka Frei öl spatřila světlo světa v 50. letech minulého století v Norimberku. Lékárník Walter Bouhon se rozhodl pomoci manželce, kterou trápily strie a jizvy, a vyvinul speciální pečující olejíček. Jeho žena Annelis byla nadšená, a tak se Walter rozhodl nabízet svůj kosmetický zázrak zákazníkům v lékárně. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, poptávka byla obrovská. Slavný lékárník si nechal technologii výroby patentovat a olej putoval i do zahraničí.