Skin Cleansing dvoufázová micelární 3 v 1 Micellar Water

Značka:

Garnier

Popis kosmetiky:

Garnier Skin Cleansing dvoufázová micelární voda 3 v 1 (Micellar Water) 400 ml

Je v kategorii

  • 08.11.18

Garnier miceralni vody mam rada. Nevysusuje plet a krasne ocisti make-up. Pokud hledate levnejsi miceralni vodu, tak by vas nemela zklamat.

Nahlásit
  • 06.11.18

Stálice, kterou musím mít vždycky doma, třeba pro případy, kdy se ráno rozmyslím, že tu tekutou rtěnku, co jsem si právě dala, už nechci. Vážně skvělý pomocník, který odlíčí rychle, všechno a člověk se u toho moc nenadře. Jako bonus po ní pleť zůstává hezká, jako nová.

Nahlásit
  • 11.06.18

Toto je jedna z nejlepších micelárních vod, které jsem vyzkoušela. Snadno a rychle odlíčí make-up, nevysušuje pokožku obličeje a poradí si i s voděodolným make-upem. Poměr cena výkon, dokonalost.

Nahlásit
  • 11.06.18

Musím uznat, že odličuje perfektně, díky tomu, že je micelárka dvoufázová půjde dolů i voděodolná linka a do půlky balení mi vyhovovala a byla jsem z ní nadšená. Od druhé půlky mě začala trochu dráždit okolo očí, je fakt, že má pleť je citlivá, ale znovu bych ji nekoupila, jejich dvoufázový odličovač očí je lepší.

Nahlásit
  • 04.06.18

Poměr cena výkon je u této micelárky ideální. Krásně odlíčí i voděodolný makeup a přitom nezanechává takový ten pocit suché pleti. Za mě jedna z top micelárek na našem trhu.

Nahlásit
  • 03.04.18

Jedna z mála micelárek, která sundá opravdu vše. V pohodě odlíčím řasenku i dlouhotrvající rtěnku. Nevím jak ostatním, ale mně na pleti mastný film zanechává, takže po odlíčení micelární vodou ještě používám čištící pěnu. Vodou ten mastný film dolů prostě nejde, přesto bych ji koupila znovu - odlíčení na jedničku.

Nahlásit
  • 29.03.18

Jediná micelárka od Garnieru, co mi vyhovuje. Olejová složka skvěle odličuje i voděodolnou řasenku a všelijaké superodolné rtěnky. Super je i velké 400ml balení, nemusím každou chvíli dokupovat. V očích nedráždí, na pleti nezůstává žádný mastný potah. Vyhovuje mojí citlivé sušší pleti, ale i mastnější pleti mojí sestry. Shrnutí: velmi efektivní odlíčení pro všechny typy pleti za pár korun.

Nahlásit
  • 26.03.18

Hodně jsem tuhle micelárku chtěla zkusit, protože si ji všichni chválili. měla jsem ale strach, že bude na pleti zanechávat mastný pocit. Nic takového se naštěstí nedělo. Koupila jsem si ji raději v malém cestovním balení na zkoušku a určitě bych šla klidně i do velkého cenově výhodného balení. Navíc vydrží dlouho, protože díky olejové složce odličuje už při prvních tazích a není třeba žádné zbytečné drhnutí a velké množství odličovače :-)

Nahlásit
  • 22.03.18

Další micelárka od Garnier, kterou mám moc ráda. Olejová složka je moc příjemná a rychle odlíčí i voděodolnou řasenku nebo tekutou rtěnku, kterou ze rtu odličuji jen velmi těžko. Oblíbená je i u mých kamarádech a navíc je za super cenu :) Je dostupná i v menším, cestovním balení, které tahám na cesty, nebo tehdy, když líčím ostatní. Super :)

Nahlásit