Rebel Eyes Long Wear Volume Mascara

Značka:

Gosh

Popis kosmetiky:

Rebel Eyes Long Wear Volume Mascara od Gosh. Odstíny: Carbon Black (002) a Black (001).

Je v kategorii

  • 10.08.18

Řasenka je opravdu povedená. Měla jsem ji dřív jako dárek v nějakém časopise a byla jsem nadšená. Silikonové kartáčky nemám moc v oblibě, ale u této řasenky mi absolutně vyhovovat. Má jemné a krátké štětinky, takže si poradil i s krátkými řasami v koutcích oka. Řasy nebyly vůbec slepené, nikde se neobtiskávala a vydržela celý den.:-)

Nahlásit
  • 28.06.18

Za tu cenu není vůbec špatná. Řasy prodlouží, inatočí a s kartáčkem se velmi dobře pracuje. Mínusové body za to, že po pár hodinách venku začala dělat pod okem lehké černé šmouhy, i když drolit se nedrolí.

Nahlásit
  • 17.06.18

Nejlepší řasenka co jsem kdy měla. Nedrolí se, dlouho vydrží a řasy krásně zvýrazní.

Nahlásit
  • 02.06.18

Skvělá řasenka. Opravdu pěkně zvýrazňuje řasy. Díky zahnutému gumovému kartáčku řasy krásně natočí, prodlouží a to bez slepení. Líčení je rychlovka, není potřeba několik vrstev. Objemovka to není - hodí se spíše pro ženy s krátkými, ale hustými řasami.

Nahlásit
  • 22.05.18

V pohode riasenka, maľuje krásne od prvého použitia a nepotrebuje niekoľko dní ‚rozbeh‘, ako to majú niektoré iné. Za to však skôr vysychá, a pri svojej konečnej robí peknú neplechu drobením okolo očí. Za svojej životnosti však pekne zvýrazňuje, nedrobí a je užívateľsky príjemná.

Nahlásit

Reklama


Reklama