Kosmetika Havlíkova apotéka

Cenová relace kosmetiky:

Havlíkova přírodní apotéka přináší kosmetiku založenou na tradičních recepturách, které jsou obohaceny o moderní vědecké poznatky. Česká značka sází na přírodní ingredience vypěstované v chemicky nezatíženém prostředí. Společnost si pečlivě vybírá místa pro pěstování bylin a určuje čas jejich... Více o značce >

Havlíkova apotéka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Více o značce Havlíkova apotéka

Havlíkova přírodní apotéka přináší kosmetiku založenou na tradičních recepturách, které jsou obohaceny o moderní vědecké poznatky. Česká značka sází na přírodní ingredience vypěstované v chemicky nezatíženém prostředí. Společnost si pečlivě vybírá místa pro pěstování bylin a určuje čas jejich sklizně.

Havlíkova apotéka navazuje na věhlasného lékárníka minulého století, Karla Havlíka. Právě v tomto duchu se nese i design jednotlivých produktů, které mají prvorepublikový nádech. Jednoduché lahvičky a tuby působí na první pohled retro. Karel Havlík údajně využíval osvědčené recepty ze 17. století. Značka se rozhodla pokračovat v tom, co je osvědčené.

Havlíkova Apotéka klade důraz na používání bio surovin. Vedle vlastnoručně vypěstovaných bylinek ve vlastních ekozahradách používá také bio včelí produkty. Asi nejznámějším produktem od této značky je Havlíkův přírodní zázrak obohacený o makadamiový a makový olej, mateří kašičku s propolisem. Pro pleť je to hotový balzám. Havlíkův přírodní zázrak je všestranná mast na přírodní bázi, která vyživuje a regeneruje pleť.

Za pozornost stojí také Ranní čisticí a pečující maska, která pomáhá nastartovat unavenou pleť po probuzení. 3–minutová ranní maska s obsahem rozmarýnového a tymiánového oleje dostane vaši pokožku do kondice.

Havlíkova Apotéka nabízí

Kde koupit?


Kosmetiku pořídíte v e-shopu Havlíkova apotéka, v kamenných prodejnách, jejichž výčet najdete na webu značky (například Palladium v Praze) nebo v dalších e-shopech, například nusrping.cz.

Diskuze o této značce