Čisticí 1minutový elixír

Značka:

Havlíkova apotéka

Popis kosmetiky:

Čisticí 1minutový elixír je dokonalým prostředkem k čištění problematické pokožky. Pleť čistí do hloubky a odmašťuje ji. Navíc působí preventivně proti tvorbě dalších nedokonalostí. Obsahuje černý bambus, Cytobiol Iris A2 a extrakty z černého rybízu, maliny a řeřišnice.

  • 08.11.19

Z celé řady Krásná slečna mi elixír přijde jako nejúčinnější a nejlepší. Je to takový řídký gelík tmavě šedé barvy, který nanesu po celém obličeji, nechám působit (mezi tím si třeba čistím zuby) a opláchnu. Velmi hezky čistí, zjemní pleť a stáhne póry. I při dočištění tonikem se mi ještě nestalo, že by na tamponku byl nějaký zbytkový make-up, takže důkaz, že elixír čistí opravu důkladně. Nepozoruji, že by měl nějaký výrazny podíl na zlepšení stavu pleti, ale pro ten okamžitý účinek za to určitě stojí. Navíc balení je vážně velké a vydrží dlouho.

Nahlásit
  • 24.09.18

Čisticí 1minutový elixír od Havlíka jsem vyzkoušela s celou sadou Krásná slečna. Má příjemnou, svěží vůni, která Vás „nakopne“. Aplikace je velice snadná, čištění pleti Vám zabere opravdu minutu. Pleť vypadá po použití čistá a svěží. Vhodné pro problematickou pleť.

Nahlásit
  • 23.07.18

Čistící 1minutový elixír byl super, je totiž určený nejen na akné, ale také na ekzematickou pleť- Aplikace je jemnější a příjemnější prsty a viditelnější efekt jsem zaznamenala bez tampónků. Elixír spolu s vodou vytvoří jemnou pěnu a odstraní makeup i nečistoty. Nelekněte se barvy, je šedivá…

Detailnější recenzi najdete na blogu - https://www.ok-makeup.cz/…cna-recenze/

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Havlíkova apotéka

O značce Havlíkova apotéka

Havlíkova přírodní apotéka přináší kosmetiku založenou na tradičních recepturách, které jsou obohaceny o moderní vědecké poznatky. Česká značka sází na přírodní ingredience vypěstované v chemicky nezatíženém prostředí. Společnost si pečlivě vybírá místa pro pěstování bylin a určuje čas jejich sklizně.

Diskuze o této kosmetice